Stamboom Hodenius, Van Roosmalen, Van Kempen » Helena Philomena Hoesen

Persoonlijke gegevens Helena Philomena Hoesen 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 juni 2011.

Gezin van Helena Philomena Hoesen

Zij is getrouwd met Nicolaas Joseph Brouns.

Zij zijn getrouwd op 7 november 1883 te Klimmen, Limburg, Nederland.


Kind(eren):

  1. Jan Mathias Brouns  1889-1889
  2. Jan Willem Brouns  1890-????
  3. Jan Hendrik Brouns  1893-1893

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Helena Philomena Hoesen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Helena Philomena Hoesen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 november 1883 lag rond de 9,5 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1883: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 1 juli » Oprichting van de ANWB.
    • 11 juli » Het waterschap Het Woud werd opgericht bij besluit van Provinciale Staten van Noord-Brabant.
    • 12 augustus » De laatste levende Quagga (een zebra-soort) sterft in dierentuin Artis
    • 4 oktober » De Oriënt-Express rijdt voor het eerst.
    • 15 oktober » Inhuldiging van het Brusselse Justitiepaleis.
    • 18 november » Amerikaanse en Canadese spoorwegen stellen vier standaard tijdzones in voor het hele continent, waarmee een eind komt aan de verwarring door het gebruik van duizenden lokale tijdrekeningen.

Over de familienaam Hoesen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hoesen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hoesen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hoesen (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Erna Hodenius, "Stamboom Hodenius, Van Roosmalen, Van Kempen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hodenius/I3250.php : benaderd 24 januari 2026), "Helena Philomena Hoesen".