Stamboom Hodenius, Van Roosmalen, Van Kempen » Delis Verkuijlen

Persoonlijke gegevens Delis Verkuijlen 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 oktober 2010.

Gezin van Delis Verkuijlen

Hij is getrouwd met Jennemaria Hendrix Vugt.

Zij zijn getrouwd op 16 februari 1726 te Schijndel, Noord-Brabant, Nederland.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Delis Verkuijlen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Delis Verkuijlen

Delis Verkuijlen
????-

1726

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Verkuijlen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Erna Hodenius, "Stamboom Hodenius, Van Roosmalen, Van Kempen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hodenius/I2348.php : benaderd 27 januari 2026), "Delis Verkuijlen".