Stamboom Hittema » Lijsabetje Pieters van de Deure (1724-1797)

Persoonlijke gegevens Lijsabetje Pieters van de Deure 


Gezin van Lijsabetje Pieters van de Deure

Zij had een relatie met Joannes Teunisz Pool.


Kind(eren):

  1. Theunisz Joannesz Pool  1749-1826 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lijsabetje Pieters van de Deure?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lijsabetje Pieters van de Deure

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lijsabetje Pieters van de Deure

Lijsabetje Pieters van de Deure
1724-1797



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van de Deure


De publicatie Stamboom Hittema is opgesteld door Thijs Hittema.neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Thijs Hittema, "Stamboom Hittema", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hittema/I500065.php : benaderd 26 februari 2026), "Lijsabetje Pieters van de Deure (1724-1797)".