Stamboom Hinnen » Hendrina Meulenbeld (± 1802-????)

Persoonlijke gegevens Hendrina Meulenbeld 

Bron 1

Gezin van Hendrina Meulenbeld

Zij is getrouwd met Gerrit Kamp.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 7 januari 1831 te Almelo, Ambt.Bron 2

Nadere informatie beroep Bg.: landbouwer; beroep Bd.: dienstbaar; beroep vader Bg.: landbouwer;
beroep moeder Bg.: landbouwster; beroep vader Bd.: landbouwer; beroep moeder Bd.: spinster

Kind(eren):

  1. Johanna Kamp  ± 1834-1871 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrina Meulenbeld?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrina Meulenbeld

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrina Meulenbeld

Gerrit Meulenbeld
± 1756-1827
Harmina Letteboer
± 1764-1836

Hendrina Meulenbeld
± 1802-????

1831

Gerrit Kamp
± 1808-????

Johanna Kamp
± 1834-1871

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Huwelijksakte Hendrik Hondebrink (Genlias)
    2. Geboorteplaats: Almelo, Ambt
      Bruidegom Hendrik Hondebrink
      Gemeente: Almelo, Ambt
      Algemeen Toegangnr: 123
      Archieflocatie Historisch Centrum Overijssel
      Leeftijd: 24
      Inventarisnr: 00282
      Moeder bruidegom Eva Vollink
      Vader bruidegom Lambert Hondebrink
      Nadere informatie beroep Bg.: landbouwer; beroep vader Bg.: landbouwer; beroep vader Bd.:
      landbouwer
      Geboorteplaats: Almelo, Ambt
      Inventarisnr.: 00282
      Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
      Deel/Akte: 12
      Soort akte: Huwelijksakte
      Leeftijd: 24
      Bruid Johanna Kamp
      Moeder bruid Hendrina Meulenbelt
      Archiefnaam: Historisch Centrum Overijssel
      Aktenummer: 12
      Datum: 01-05-1858
      Vader bruid Gerrit Kamp
      Gebeurtenissen 1 mei 1858
    3. Huwelijksakte Gerrit Kamp (Genlias)
    4. Archieflocatie Historisch Centrum Overijssel
      Moeder bruidegom Leide van de Wonde
      Gemeente: Almelo, Ambt
      Inventarisnr.: 00280
      Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
      Soort akte: Huwelijksakte
      Deel/Akte: 1
      Archiefnaam: Historisch Centrum Overijssel
      Vader bruidegom Jannes Kamp
      Bruidegom Gerrit Kamp
      Algemeen Toegangnr: 123
      Aktenummer: 1
      Datum: 07-01-1831
      Geboorteplaats: Almelo, Ambt
      Bruid Hendrina Meulenbeld
      Nadere informatie beroep Bg.: landbouwer; beroep Bd.: dienstbaar; beroep vader Bg.: landbouwer;
      beroep moeder Bg.: landbouwster; beroep vader Bd.: landbouwer; beroep moeder Bd.: spinster
      Vader bruid Gerrit Meulenbeld
      Leeftijd: 29
      Moeder bruid Harmina Letteboer
      Inventarisnr: 00280
      Geboorteplaats: Almelo, Ambt
      Leeftijd: 23
      Gebeurtenissen 7 januari 1831

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 januari 1831 lag rond de -5,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Typering van het weer: omtrent betrokken. Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • In het jaar 1831: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 2,9 miljoen inwoners.
      • 5 februari » De 29-jarige Nederlandse marineofficier Jan van Speijk laat zijn eigen kanonneerboot vol munitie exploderen in de haven van Antwerpen om te voorkomen dat het in handen zou vallen van de Belgen; dat was tijdens de Belgische Onafhankelijkheidsoorlog.
      • 7 februari » België - Oprichting van de krant L'indépendant.
      • 15 juni » De Franse wiskundige Évariste Galois wordt voor de rechtbank voorgeleid wegens het bedreigen van koning Lodewijk Filips van Frankrijk.
      • 17 juli » Koning Leopold I komt naar België.
      • 8 september » Opening van de eerste zitting van het Belgisch Parlement, dat 102 volksvertegenwoordigers en 51 senatoren telt.
      • 27 december » Charles Darwin vertrekt voor zijn historische reis met het schip de Beagle.

    Over de familienaam Meulenbeld


    De publicatie Stamboom Hinnen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    B. Hinnen, "Stamboom Hinnen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hinnen/I7713.php : benaderd 6 maart 2026), "Hendrina Meulenbeld (± 1802-????)".