Stamboom Hinnen » Jan Frederik Louis Upmeijer (1913-)

Persoonlijke gegevens Jan Frederik Louis Upmeijer 


Gezin van Jan Frederik Louis Upmeijer

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 18 mei 1951 te 's-Gravenhage, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 37 jaar oud.


Notities over Jan Frederik Louis Upmeijer

4 kinderen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Frederik Louis Upmeijer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Frederik Louis Upmeijer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Frederik Louis Upmeijer


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Jan Frederik Louis Upmeijer



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 oktober 1913 lag tussen 1,7 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 0,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Woodrow Wilson wordt beëdigd als 28e president van de Verenigde Staten
      • 10 april » Oprichting van de Bulgaarse voetbalclub Slavia Sofia.
      • 10 oktober » Het Panamakanaal wordt geopend.
      • 14 oktober » In Senghenydd bij Caerphilly vallen bij een mijnramp 439 doden. Het is de grootste mijnramp uit de geschiedenis van het Verenigd Koninkrijk en wereldwijd de op zes na grootste ooit.
      • 1 december » Ford Motor Company introduceert de lopende band. Het productieprincipe werd overigens al toegepast door Oldsmobile.
      • 12 december » De Mona Lisa wordt teruggevonden in Florence, twee jaar nadat het doek uit het Louvre was gestolen.
    • De temperatuur op 18 mei 1951 lag tussen 8,3 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 10,4 uur zonneschijn (66%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1951: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,2 miljoen inwoners.
      • 4 januari » China en Noord-Korea nemen de Zuid-Koreaanse hoofdstad Seoel in.
      • 6 maart » Proces tegen Ethel en Julius Rosenberg begint
      • 14 maart » Johan Sauwens, Belgisch politicus
      • 29 maart » Ethel en Julius Rosenberg worden in de Verenigde Staten schuldig bevonden aan samenzwering tot het plegen van spionage.
      • 3 juni » Zaligverklaring van Paus Pius X in Rome door Paus Pius XII.
      • 19 oktober » Eerste uitzending van het informatieve AVRO-televisieprogramma, Televizier.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Upmeijer

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Upmeijer.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Upmeijer.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Upmeijer (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Hinnen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    B. Hinnen, "Stamboom Hinnen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hinnen/I5833.php : benaderd 2 maart 2026), "Jan Frederik Louis Upmeijer (1913-)".