Stamboom Hinnen » Dirkje Schollink (± 1904-1940)

Persoonlijke gegevens Dirkje Schollink 


Gezin van Dirkje Schollink

Zij is getrouwd met Jan Hendrik Nijhof.

Zij zijn getrouwd op 19 september 1925 te Almelo, Overijssel, Nederland.Bron 1

Nadere informatie beroep Bg.: electricien

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirkje Schollink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dirkje Schollink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dirkje Schollink

Maria Hinnen
± 1869-1934

Dirkje Schollink
± 1904-1940

1925

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Huwelijksakte Jan Hendrik Nijhof (Genlias)
    2. Archiefnaam: Historisch Centrum Overijssel
      Leeftijd: 24
      Bruid Dirkje Schollink
      beroep Bd.: drolster; beroep vader Bg.: arbeider; beroep vader Bd.: arbeider
      Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
      Geboorteplaats: Almelo, Stad
      Leeftijd: 21
      Algemeen Toegangnummer: 123
      Inventarisnummer: 00506
      Geboorteplaats: Hengelo
      Datum: 19-09-1925
      Moeder bruid Maria Hinnen
      Soort akte: Huwelijksakte
      Moeder bruidegom Johanna Aleida Snuverink
      Vader bruid Berend Jan Schollink
      Aktenummer: 203
      Archieflocatie Historisch Centrum Overijssel
      Deel/Akte: 203
      Gemeente: Almelo
      Vader bruidegom Gerrit Hendrik Nijhof
      Nadere informatie beroep Bg.: electricien
      Bruidegom Jan Hendrik Nijhof
      Gebeurtenissen 19 september 1925

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 september 1925 lag tussen 9,0 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 13,9 °C. Er was 2,6 mm neerslag. Er was 0.8 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
      • 8 januari » De eerste officiële voorloper van de Avrobode, de Radio Luistergids, verschijnt.
      • 3 maart » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch visitator in Bulgarije.
      • 12 april » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Bolívar.
      • 1 november » Oprichting van de VARA.
      • 11 november » Robert Millikan bewijst het bestaan van kosmische straling.
      • 12 december » Reza Pahlavi grijpt de macht in Iran als Sjah.
    • De temperatuur op 23 juni 1940 lag tussen 11,9 °C en 24,2 °C en was gemiddeld 17,1 °C. Er was 9,0 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 6,1 uur zonneschijn (36%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het ??. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 21 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Cesena.
      • 23 april » Herman Anthony vraagt octrooi aan op de lekvrije batterij
      • 13 mei » Laatste kabinetsvergadering in Nederland voor het vertrek van de regering naar Engeland, in het Fort aan den Hoek van Holland.
      • 13 mei » Winston Churchill houdt zijn "Bloed, zwoegen, tranen en zweet" speech in het Engelse Lagerhuis.
      • 24 mei » Igor Sikorsky voert de eerste succesvolle vlucht uit met een helikopter met 1 rotor.
      • 29 mei » Seyss-Inquart aanvaardt het ambt van rijkscommissaris in Nederland.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Schollink


    De publicatie Stamboom Hinnen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    B. Hinnen, "Stamboom Hinnen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hinnen/I4244.php : benaderd 8 augustus 2025), "Dirkje Schollink (± 1904-1940)".