Stamboom Heymans » Matheus van Leendt (????-1651)

Persoonlijke gegevens Matheus van Leendt 


Gezin van Matheus van Leendt

Hij is getrouwd met Heijl Loukens.

Toestemming voor het huwelijk is 23 januari 1620 verkregen te Overpelt.

Zij zijn getrouwd op 26 januari 1620 te Overpelt.


Kind(eren):

  1. Anna van Leend  1624-1667 
  2. Henricus van Leend  1626-????
  3. Joannes van Leendt  1627-????
  4. Jacobus van Lendt  1631-????
  5. Mattheus van Leendt  1640-????
  6. Lambertus van Leynd  1644-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Matheus van Leendt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Matheus van Leendt


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1651: Bron: Wikipedia
    • 1 januari » Karel II wordt in Scone gekroond tot koning van Schotland.
    • 3 september » Slag bij Worcester - Definitieve overwinning van Cromwell op de koningsgezinden in de Engelse burgeroorlog. Karel II van Engeland ontsnapt en vlucht naar Frankrijk.
    • 29 oktober » Christiaan Huygens schrijft als eerste in de geschiedenis natuurkundige formules op. Deze gaven de correcte theorie voor impuls- en energiebehoud bij botsingen, een verbetering van de botsingswetten van Descartes.
    • 18 november » Johan Lodewijk van Nassau-Ottweiler neemt het regentschap voor zijn broers Gustaaf Adolf van Nassau-Saarbrücken en Walraad van Nassau-Usingen over van hun overleden moeder Anna Amalia van Baden-Durlach.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Leendt


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jean-Pierre Heymans, "Stamboom Heymans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-heymans/I15545.php : benaderd 20 januari 2026), "Matheus van Leendt (????-1651)".