Stamboom Heymans » Adriaan Lambertus Serroyen (1918-1983)

Persoonlijke gegevens Adriaan Lambertus Serroyen 


Gezin van Adriaan Lambertus Serroyen

Hij is getrouwd met Maria Vanloffelt.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriaan Lambertus Serroyen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriaan Lambertus Serroyen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriaan Lambertus Serroyen

Adriaan Lambertus Serroyen
1918-1983



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 april 1918 lag tussen -1,7 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 3,0 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 4,5 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 3 maart » Vrede van Brest-Litovsk wordt ondertekend, einde aan het oostfront van de Eerste Wereldoorlog.
      • 23 mei » De raffinaderij van Koninklijke Olie op Curaçao wordt in bedrijf gesteld.
      • 3 juni » Bij Château Thierry aan de Marne stoten de Duitse troepen op de gezamenlijke strijdkrachten van de Verenigde Staten en Frankrijk. Het offensief loopt dood.
      • 6 september » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub General Caballero onder de naam Deportivo Meilicke.
      • 17 oktober » Officiële stichting van Joegoslavië.
      • 4 december » De Amerikaanse president Woodrow Wilson vaart naar Versailles voor de vredesbesprekingen van de Eerste Wereldoorlog. Hij is hiermee de eerste Amerikaanse president die naar het buitenland reist terwijl hij in functie is.
    • De temperatuur op 1 maart 1983 lag tussen -0,5 °C en 6,3 °C en was gemiddeld 2,7 °C. Er was 1,2 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 1,5 uur zonneschijn (14%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
      • 4 januari » IJsland devalueert de kroon met 9 procent.
      • 10 april » Hennie Kuiper wint de wielerklassieker Parijs-Roubaix.
      • 23 april » Phil Anderson wint de achttiende editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
      • 30 mei » Bij een explosie in de kruitfabriek van Muiden komen drie mensen om het leven.
      • 15 september » In Sri Lanka wordt de op 25 juli ingesteld avondklok weer opgeheven.
      • 5 november » De Nobelprijs voor de Vrede gaat naar de Pool Lech Walesa, leider van de verboden vakbond Solidarność.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1917 » Johnny Hoes, Nederlands zanger, componist en platenproducer († 2011)
    • 1918 » Dirk Durrer, Nederlands cardioloog en hoogleraar († 1984)
    • 1918 » Georges Heisbourg, Luxemburgs diplomaat († 2008)
    • 1918 » Luis María de Larrea y Legarreta, Spaans rooms-katholiek bisschop († 2009)
    • 1920 » Julien Ries, Belgisch kardinaal († 2013)
    • 1921 » Roger Bocquet, Zwitsers voetballer († 1994)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Serroyen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Serroyen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Serroyen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Serroyen (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jean-Pierre Heymans, "Stamboom Heymans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-heymans/I12059.php : benaderd 15 maart 2026), "Adriaan Lambertus Serroyen (1918-1983)".