Stamboom Heuts en Heije » Petrus Hubertus "Pierre" Heuts (1922-2010)

Persoonlijke gegevens Petrus Hubertus "Pierre" Heuts 


Gezin van Petrus Hubertus "Pierre" Heuts

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)


Notities over Petrus Hubertus "Pierre" Heuts

Bijnaam "Heilig vuur" vanwege de organisatie van (semi-religieuze) reizen naar o.a. Lourdes en Rome. Ere-voorzitter van ontmoetingscentrum Aen de Wan.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Hubertus "Pierre" Heuts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Hubertus "Pierre" Heuts

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Hubertus Heuts


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 augustus 2010 lag tussen 10,7 °C en 22,1 °C en was gemiddeld 17,2 °C. Er was 11,9 uur zonneschijn (77%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 13 januari » President Hugo Chávez van Venezuela maakt de rantsoenering van stroom in hoofdstad Caracas binnen een paar uur ongedaan.
      • 28 april » De Nederlandse voetbalclub SC Veendam vraagt faillissement aan.
      • 15 juni » Brits premier David Cameron biedt excuses aan voor het doodschieten van veertien burgers door het Britse leger op Bloody Sunday in 1972.
      • 30 juni » Jennifer Geerlings-Simons en Ruth Wijdenbosch worden verkozen tot respectievelijk voorzitter en (eerste vrouwelijke) ondervoorzitter van het parlement van Suriname.
      • 14 december » Oud-international Gary Speed wordt aangesteld als bondscoach van de nationale voetbalploeg van Wales. Hij volgt John Toshack op.
      • 29 december » Een rechtbank in Angola veroordeelt een man tot 24 jaar cel in verband met de aanval op de spelersbus van het nationaal voetbalteam van Togo begin 2010.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Heuts

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Heuts.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Heuts.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Heuts (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Heuts en Heije is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Heuts, "Stamboom Heuts en Heije", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-heuts/I3846.php : benaderd 15 februari 2026), "Petrus Hubertus "Pierre" Heuts (1922-2010)".