Stamboom Heuts en Heije » Joseph Heuts (1906-)

Persoonlijke gegevens Joseph Heuts 


Gezin van Joseph Heuts

Hij is getrouwd met Antonia Christiana Wilhelmina de Bakker.

Zij zijn getrouwd op 17 april 1940 te Maastricht, Limburg, Nederland, hij was toen 33 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joseph Heuts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joseph Heuts

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joseph Heuts


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 december 1906 lag tussen -0,2 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 3,1 °C. Er was 2,5 mm neerslag. Er was 4,5 uur zonneschijn (57%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 18 februari » Oprichting van het Belgisch olympisch comité. In 1978 hernoemd tot Belgisch Olympisch en Interfederaal Comité.
      • 2 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo La Coruña.
      • 10 maart » In het Franse Courrières komen bij een grote mijnramp 1100 mijnwerkers om.
      • 18 april » San Francisco wordt getroffen door een zware aardbeving.
      • 13 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Cracovia Kraków.
      • 21 december » De Nederlandse marine neemt haar eerste onderzeeboot in dienst: Hr. Ms. O 1.
    • De temperatuur op 17 april 1940 lag tussen 0,9 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 8,3 uur zonneschijn (59%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 14 juni » Het eerste officiële gevangenentransport, met ongeveer 720 Poolse politieke gevangenen uit Tarnów, komt aan bij het concentratiekamp Auschwitz.
      • 3 juli » De Britse Royal Navy vernietigt een deel van de Franse vloot tijdens de aanval op Mers-el-Kébir.
      • 26 augustus » In Waalwijk wordt voetbalclub RKC (Rooms Katholieke Combinatie) opgericht.
      • 12 september » Schooljongens ontdekken prehistorische schilderingen in de grotten van Lascaux.
      • 28 oktober » Tweede Wereldoorlog: Invasie van Griekenland door Italië.
      • 18 november » Adolf Hitler en de Italiaanse minister van Buitenlandse Zaken Galeazzo Ciano bespreken de rampzalig verlopen invasie van Griekenland door Benito Mussolini.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Heuts

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Heuts.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Heuts.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Heuts (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Heuts en Heije is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Heuts, "Stamboom Heuts en Heije", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-heuts/I3808.php : benaderd 9 januari 2026), "Joseph Heuts (1906-)".