Stamboom Heuts en Heije » Guilielmus Retraet

Persoonlijke gegevens Guilielmus Retraet 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 november 2023.

Gezin van Guilielmus Retraet

Hij had een relatie met Aleidis Knubben.


Kind(eren):

  1. Catharina Retraet  1677-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Guilielmus Retraet?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Guilielmus Retraet

Guilielmus Retraet



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Guilielmus Retraet



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Retraet

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Retraet.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Retraet.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Retraet (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Heuts en Heije is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Heuts, "Stamboom Heuts en Heije", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-heuts/I2831.php : benaderd 31 december 2025), "Guilielmus Retraet".