Stamboom Heuts en Heije » Theodorus Hubertus "Bèr" Heuts (1915-1985)

Persoonlijke gegevens Theodorus Hubertus "Bèr" Heuts 


Gezin van Theodorus Hubertus "Bèr" Heuts

Hij is getrouwd met Maria Louisa Nieste.

Zij zijn getrouwd op 3 juni 1942 te Maastricht, Limburg, Nederland., hij was toen 26 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theodorus Hubertus "Bèr" Heuts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Theodorus Hubertus "Bèr" Heuts

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Theodorus Hubertus "Bèr" Heuts

Voorouders (en nakomelingen) van Theodorus Hubertus Heuts

Theodorus Hubertus Heuts
1915-1985

Theodorus Hubertus Heuts

1942

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 juni 1915 lag tussen 6,3 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 9,2 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 16 februari » De Fransen beginnen in Champagne een winteroffensief tegen de Duitse troepen; een maand later wordt het zonder enig resultaat afgeblazen.
      • 14 maart » Eugene Martin, Frans autocoureur († 2006)
      • 14 maart » Sewraam Rambaran Mishre, Surinaams politicus († 1964)
      • 18 maart » De Geallieerden lijden een zware nederlaag op zee in Turkije bij de slag om Gallipoli.
      • 22 april » Tijdens de Eerste Wereldoorlog maken Duitse troepen bij Ieper (België) voor het eerst gebruik van gifgas in de Ieperboog.
      • 24 april » De Armeense Genocide begint.
    • De temperatuur op 3 juni 1942 lag tussen 6,6 °C en 23,7 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 14,2 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
      • 27 januari » Laagste minimumtemperatuur in Nederland ooit gemeten (-27,4 °C), te Winterswijk.
      • 17 maart » In het vernietigingskamp Bełżec worden de eerste Joden systematisch vergast.
      • 19 maart » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club San José.
      • 5 mei » De geallieerden beginnen de slag om Madagaskar (Operatie Ironclad) waarbij de geallieerden het door Vichy-Frankrijk bezette Madagaskar in handen proberen te krijgen. De slag duurde tot 6 november.
      • 22 mei » Mexico verklaart de oorlog aan Duitsland, Italië en Japan.
      • 26 november » Première van de film Casablanca in New York.
    • De temperatuur op 8 maart 1985 lag tussen 2,6 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,5 uur zonneschijn (13%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1985: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
      • 2 januari » De musical Annie wordt voor de 2377e en laatste keer opgevoerd op Broadway.
      • 31 januari » Benoeming van Johannes ter Schure tot bisschop van Bisdom 's-Hertogenbosch.
      • 6 juni » FC Utrecht wint voor de eerste keer in de clubgeschiedenis de KNVB-beker. Op eigen veld is de ploeg met 1-0 te sterk voor Helmond Sport. John van Loen maakt in de verlenging het enige doelpunt van de wedstrijd.
      • 14 juni » Ondertekening van de Verdragen van Schengen door de regeringsleiders van België, Nederland, Luxemburg, Duitsland en Frankrijk.
      • 14 september » De eerste aflevering van de tekenfilmreeks "De avonturen van de Gummi Beren".
      • 20 november » De eerste versie van Microsoft Windows wordt uitgebracht.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1910 » H. Owen Reed, Amerikaans componist, muziekpedagoog, musicoloog en dirigent († 2014)
    • 1912 » Myron Fohr, Amerikaans autocoureur († 1994)
    • 1913 » Lode Claes, Belgisch journalist en politicus († 1997)
    • 1919 » Galina Oestvolskaja, Russisch componiste († 2006)
    • 1919 » Max Dendermonde, Nederlands schrijver († 2004)
    • 1919 » Ton Lutz, Nederlands acteur († 2009)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Heuts

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Heuts.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Heuts.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Heuts (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Heuts en Heije is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Heuts, "Stamboom Heuts en Heije", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-heuts/I2738.php : benaderd 8 januari 2026), "Theodorus Hubertus "Bèr" Heuts (1915-1985)".