Stamboom Hesselius » Warner Bosma (1876-1955)

Persoonlijke gegevens Warner Bosma 


Gezin van Warner Bosma

(1) Hij is getrouwd met Debora Bakker.

Zij zijn getrouwd op 19 mei 1901 te Gemeente Schoterland, Friesland, Nederland, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Gesina Bosma  1904-1941
  2. Dirk Bosma  1907-
  3. Grietje Bosma  1913-1944


(2) Hij is getrouwd met Theodora van den Berg.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Warner Bosma?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Warner Bosma

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Warner Bosma

Pieter Bosma
1800-1859
Berendtje Kroes
± 1841-????

Warner Bosma
1876-1955

(1) 1901

Debora Bakker
1877-1933

Gesina Bosma
1904-1941
Grietje Bosma
1913-1944
(2) 

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 maart 1876 lag rond de 10,5 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 50%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 31 januari » De regering van de Verenigde Staten dwingt alle indianen in reservaten te gaan wonen.
      • 14 februari » Alexander Graham Bell vraagt patent aan op de telefoon; twee uur later doet Elisha Gray hetzelfde.
      • 22 mei » Splitsing van het Apostolisch vicariaat Japan in de apostolische vicariaten Noord-Japan, Centraal-Japan en Zuid-Japan.
      • 1 augustus » Colorado wordt de 38e staat van de Verenigde Staten.
      • 8 augustus » Thomas Alva Edison verkrijgt octrooi op de stencilmachine.
      • 23 december » Begin van de Conferentie van Constantinopel tussen vijf Europese grootmachten.
    • De temperatuur op 19 mei 1901 lag tussen 1,2 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 6,5 uur zonneschijn (41%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Nigeria wordt een protectoraat van het Verenigd Koninkrijk.
      • 25 januari » Goedkeuring van het Gezelschap van het Goddelijk Woord door Paus Leo XIII.
      • 22 juni » Goedkeuring van de Congregatie van de Zonen van de Heilige Familie door Paus Leo XIII.
      • 22 juli » Servië herstelt de diplomatieke betrekkingen met Montenegro.
      • 6 oktober » Oprichting van de Franse voetbalclub Amiens SC.
      • 2 december » Gillette verkrijgt het octrooi op het verwisselbare scheermesje.
    • De temperatuur op 15 december 1955 lag tussen 7,3 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 8,7 °C. Er was 7,2 mm neerslag gedurende 6,2 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
      • 3 april » In Sclessin bij Luik breekt brand uit in Cinema Rio. Hierbij vallen 39 doden waarvan 22 kinderen.
      • 16 juli » Oprichting van de Rooms-katholieke bisdommen Groningen (afgesplitst van het aartsbisdom Utrecht) en Rotterdam (afgesplitst van het Bisdom Haarlem) in Nederland.
      • 27 juli » Oostenrijk wordt onafhankelijk, de grote mogendheden beëindigen de bezetting.
      • 19 september » In Argentinië wordt Juan Perón afgezet.
      • 4 oktober » De Citroën DS19 wordt gepresenteerd.
      • 30 oktober » Jommeke, de stripfiguur van Jef Nys, verschijnt voor het eerst in druk.
    • De temperatuur op 19 december 1955 lag tussen -2,6 °C en 3,0 °C en was gemiddeld 0,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (5%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
      • 6 januari » De Katholieke Radio Omroep zendt het eerste kinderprogramma op de Nederlandse televisie uit: ‘Opstand in de kribbe', een toneelspel van de Volendammer Pé Mühren over rebellerende beelden in een kerststal.
      • 17 januari » De USS Nautilus vaart als eerste kernonderzeeër uit.
      • 5 april » Winston Churchill treedt om gezondheidsredenen af als Eerste minister van het Verenigd Koninkrijk.
      • 6 mei » De Duitse Bondsrepubliek treedt toe tot de NAVO.
      • 29 mei » Eerste file in Nederland.
      • 5 november » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Oriente Petrolero.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bosma

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bosma.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bosma.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bosma (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Hesselius is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    G. de Jong, "Stamboom Hesselius", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hesselius/I662.php : benaderd 15 maart 2026), "Warner Bosma (1876-1955)".