Stamboom Herry » Virginie de Leu (1930-)

Persoonlijke gegevens Virginie de Leu 

  • Zij is geboren op 25 februari 1930 in Aalter.

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (0) toen kind (Jules Arickx) werd geboren (13 januari 1861).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (0) toen kind (Elodie Arickx) werd geboren (21 oktober 1859).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (0) toen kind (Elodie Arickx) overleed (25 maart 1860).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (0) toen kind (Honorine Arickx) werd geboren (10 februari 1858).

    Fout Let op: Getrouwd (3 februari 1857) voordat geboren (25 februari 1930).

    Waarschuwing Let op: Leeftijd bij trouwen (3 februari 1857) lag beneden de 16 jaar (0).

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 juli 2003.

Gezin van Virginie de Leu

Waarschuwing Let op: Partner (Henri Emil Arickx) is 98 jaar ouder.

Zij is getrouwd met Henri Emil Arickx.

Zij zijn getrouwd op 3 februari 1857 te Tielt.


Kind(eren):

  1. Honorine Arickx  1858-????
  2. Elodie Arickx  1859-1860
  3. Jules Arickx  1861-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Virginie de Leu?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Virginie de Leu

Virginie de Leu
1930-????

1857
Elodie Arickx
1859-1860
Jules Arickx
1861-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 februari 1930 lag tussen -1,5 °C en 8,4 °C en was gemiddeld 3,5 °C. Er was 7,2 uur zonneschijn (68%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 22 april » Het Verenigd Koninkrijk, Japan en de Verenigde Staten tekenen in Londen een verdrag waarin de onderzeebootoorlog en de bouw van marineschepen worden gereguleerd.
    • 30 mei » In Łódź wordt het Stadion Widzewa in gebruik genomen, de thuisbasis van de Poolse voetbalclub Widzew Łódź.
    • 29 juni » De Z. Robertus Bellarminus, SJ wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
    • 30 juli » Uruguay wint het WK voetbal door in de finale Argentinië te verslaan met 4-2.
    • 2 december » President Herbert Hoover vraagt het Amerikaanse Congres 150 miljoen dollar voor een programma van publieke werken, om banen te scheppen en de economie te stimuleren.
    • 16 december » Oprichting hockeyclub MEP uit Boxtel.
  • De temperatuur op 3 februari 1857 lag rond de -3,9 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 0.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De relatieve luchtvochtigheid was 77%. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • Van 1 juli 1856 tot 18 maart 1858 was er in Nederland het kabinet Van der Brugghen met als eerste minister Mr. J.L.L. van der Brugghen (protestant).
  • In het jaar 1857: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk verklaren de oorlog aan China (Tweede Opiumoorlog).
    • 4 maart » De eerste vakbond in België, de Gentse "Broederlijke Maatschappij der Wevers", wordt opgericht.
    • 4 maart » James Buchanan wordt beëdigd als 15e president van de Verenigde Staten
    • 11 mei » Indiase rebellen veroveren Delhi op de Britten
    • 26 juni » Officiële opening van het station Essen (België).
    • 30 november » Ignacio Comonfort treedt af als president van Mexico.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Leu

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Leu.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Leu.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Leu (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Herry is opgesteld door L. Arickx.neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
L. Arickx, "Stamboom Herry", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-herry/I230.php : benaderd 31 januari 2026), "Virginie de Leu (1930-)".