Stamboom Henraath » theodora elbers (-1925)

Persoonlijke gegevens theodora elbers 


Gezin van theodora elbers

Zij is getrouwd met peter van dijk.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. guillaunne van dijk  1895-????
  2. gerard van dijk  1893-1956 
  3. johanna van dijk  1890-????
  4. jacoba van dijk  1887-1920 
  5. franciscus van dijk  1885-????


Tijdbalk theodora elbers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van theodora elbers


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 augustus 1925 lag tussen 11,1 °C en 20,6 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 7,1 uur zonneschijn (52%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 19 maart » Bisschopswijding van Angelo Roncalli, apostolisch visitator in Bulgarije, in Rome door kardinaal Giovanni Tacci Porcelli.
    • 21 maart » Wolfgang Pauli publiceert zijn "uitsluitingsprincipe".
    • 25 juli » Opening van het Estadio Heliodoro Rodríguez López in Santa Cruz de Tenerife, Spanje.
    • 16 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HC Rotterdam.
    • 31 oktober » Ahmad Sjah Qajar, de laatste sjah van de dynastie der Kadjaren van Iran wordt afgezet
    • 24 december » Benito Mussolini krijgt alle macht in Italië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Elbers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Elbers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Elbers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Elbers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Henraath is opgesteld door Brigitta Henraath (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Brigitta Henraath, "Stamboom Henraath", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-henraath/I520.php : benaderd 5 maart 2026), "theodora elbers (-1925)".