Stamboom Hennen » Adriana Elisabeth "Betje" Frenken (1905-1965)

Persoonlijke gegevens Adriana Elisabeth "Betje" Frenken 

  • Roepnaam is Betje.
  • Zij is geboren op 8 februari 1905 in Nederweert.Bron 1
    Geboorte-aangifte Nederweert = 08-02-1905
    GeboreneAdriana Elisabeth Frenken
    Vader van het kindHubertus Frenken
    Moeder van het kindFrancina van Heugten
    Tijdstip: 14:00:00
  • Registratie van geboorte op 10 februari 1905.Bron 2
  • Beroep: zonder.
  • Woonachtig: Staat 19, Nederweert.Bron 3
  • Zij is overleden op 11 juli 1965 in Weert (Z), zij was toen 60 jaar oud.
  • Zij is begraven in Nederweert.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 augustus 2008.

Gezin van Adriana Elisabeth "Betje" Frenken

Zij is getrouwd met Jan Mathijs Knapen.

Zij zijn getrouwd op 19 augustus 1927 te Nederweert, zij was toen 22 jaar oud.Bron 4

Burgerlijk huwelijk Nederweert = 19-08-1927
BruidegomJan Mathijs Knapen
BruidAdriana Elisabeth Frenken
Vader van de bruidegomMartinus Hubertus Knapen
Moeder van de bruidegomWilhelmina Horijon
Vader van de bruidHubertus Frenken
Moeder van de bruidFrancina van Heugten

Kind(eren):

  1. Francisca Knapen  1929-1987 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriana Elisabeth "Betje" Frenken?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Adriana Elisabeth Frenken

Adriana Elisabeth Frenken
1905-1965

1927

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. geboorte akte en gendalim 6
  2. geboorte akte
  3. (Niet openbaar)
  4. huwelijksakte en gendalim 6

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 februari 1905 lag tussen -2,3 °C en 2,0 °C en was gemiddeld 0,2 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Russische troepen in Port Arthur capituleren voor de Japanse eenheden. De overgave vindt plaats zonder instemming van het Russische oppercommando.
    • 1 februari » Oprichting van de Haagse voetbalclub ADO (Alles Door Oefening).
    • 3 mei » Oprichting van de Duitse voetbalclub DSC Arminia Bielefeld.
    • 7 juni » De unie tussen Noorwegen en Zweden wordt beëindigd. Oscar II van Zweden verklaart dat het voor hem niet mogelijk is om een regering tot stand te brengen, hetgeen zijn koningschap doet eindigen. Noorwegen is vanaf nu een zelfstandig koninkrijk.
    • 27 juni » Er breekt muiterij uit op het Russische oorlogsschip Potemkin.
    • 20 oktober » Oprichting van de Turkse voetbalclub Galatasaray SK.
  • De temperatuur op 19 augustus 1927 lag tussen 10,2 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was 0,4 mm neerslag. Er was 8,7 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Joop Wolff, Nederlands verzetsstrijder, journalist en communistisch politicus († 2007)
    • 20 mei » Saoedi-Arabië wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
    • 24 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Universidad de Chile.
    • 1 juni » Een hevige tornado richt grote verwoestingen aan in de Achterhoek.
    • 20 juni » Paus Pius XI creëert twee nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Jozef Van Roey.
    • 12 november » Leon Trotski wordt uit de communistische partij van de Sovjet-Unie gezet. Stalin is nu feitelijk alleenheerser.
  • De temperatuur op 11 juli 1965 lag tussen 13,0 °C en 19,0 °C en was gemiddeld 16,3 °C. Er was 9,6 mm neerslag gedurende 5,0 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (2%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
  • In het jaar 1965: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,2 miljoen inwoners.
    • 7 januari » Eerste uitzending van Van Gewest tot Gewest door de Nederlandse Televisie Stichting.
    • 5 februari » Voetballer Stanley Matthews (50) speelt zijn laatste wedstrijd in de Engelse hoogste klasse.
    • 29 maart » Een vermomde kroonprinses Beatrix trekt met majoor Bosshardt van het Leger des Heils door de binnenstad van Amsterdam.
    • 28 juni » Prinses Beatrix verlooft zich met de Duitse diplomaat Claus van Amsberg.
    • 1 juli » In Enschede wordt profvoetbalclub FC Twente opgericht na een fusie tussen Sportclub Enschede en de Enschedese Boys.
    • 1 december » Blow-out van gasbron Sleen-2 bij 't Haantje (Coevorden), de enige blow-out in de geschiedenis van de Nederlandse gaswinning.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1904 » Bill Tilden, Amerikaans tennisser († 1953)
  • 1904 » Henk Timmer, Nederlands tennisser († 1998)
  • 1905 » Preguinho, Braziliaans voetballer († 1979)
  • 1908 » Joaquim Fiúza, Portugees zeiler († 2010)
  • 1911 » Henri Knap, Nederlands journalist en schrijver († 1986)
  • 1914 » Pierre Wijnants, Belgisch aartsbisschop († 1978)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Frenken

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Frenken.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Frenken.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Frenken (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Hennen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Els Verbruggen, "Stamboom Hennen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hennen/I294.php : benaderd 15 januari 2026), "Adriana Elisabeth "Betje" Frenken (1905-1965)".