Stamboom Hendrickx, van Lieshout, Hartogs, Bouwels » Leonardus Joannes Hartogs (28.5) (-1893)

Persoonlijke gegevens Leonardus Joannes Hartogs (28.5) 

  • Hij is geboren.
  • Hij werd gedoopt.
  • Hij is gedoopt.
  • Hij is overleden op 27 oktober 1893 in Oss, Noord-Brabant, Nederland.
    OverledeneLeonardus Joannes Hartogs
    Vader overledeneMatheus Hartogs
    Moeder overledeneJohanna van Vugt
    Soort registratieoverlijdensakte
    Aktenummer169
    PlaatsOss
    Datum overlijden27-10-1893
    Periode1893
    DeelOverlijdensregister 1893
    Toegangsnr.50
    Inv.nr.6136
  • Een kind van Matheus Hartogs (28.5) en Johanna van Vugt

Gezin van Leonardus Joannes Hartogs (28.5)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leonardus Joannes Hartogs (28.5)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Leonardus Joannes Hartogs (28.5)


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 oktober 1893 lag rond de 6,2 °C. Er was 4 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Grover Cleveland (zelfde als hierboven) wordt beëdigd als 24e president van de Verenigde Staten
      • 10 maart » Ivoorkust wordt een Franse kolonie.
      • 11 augustus » De Amerikaan Arthur Augustus Zimmerman wordt in Chicago (Illinois) de eerste wereldkampioen wielrennen op de baan.
      • 29 augustus » Whitcomb Judson verkrijgt octrooi op de ritssluiting.
      • 15 november » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Basel.
      • 16 november » Oprichting van de Tsjechische voetbalclub Sparta Praag.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hartogs (28.5)


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Th.J. Hendrickx, "Stamboom Hendrickx, van Lieshout, Hartogs, Bouwels", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hendrickx/R4823.php : benaderd 1 januari 2026), "Leonardus Joannes Hartogs (28.5) (-1893)".