Stamboom Hendrickx, van Lieshout, Hartogs, Bouwels » Theodorus van der Leest

Persoonlijke gegevens Theodorus van der Leest 


Gezin van Theodorus van der Leest

Hij is getrouwd met Antonia van Lieshout.

Zij zijn getrouwd op 31 oktober 1862 te Berlicum, Noord-Brabant, Nederland.

BruidegomTheodorus van der Leest
GeboorteplaatsBerlicum
Vader bruidegomGerardus van der Leest
Moeder bruidegomMaria Versteegen
BruidAntonia van Lieshout
GeboorteplaatsDinther
Vader bruidWillem van Lieshout
Moeder bruidMaria van de Veerdonk
Soort registratiehuwelijksakte
Aktenummer18
PlaatsBerlicum
Datum huwelijk31-10-1862
Periode1862
DeelHuwelijksregister Berlicum 1862
Toegangsnr.50
Inv.nr.783

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theodorus van der Leest?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Theodorus van der Leest

Theodorus van der Leest

1862

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 oktober 1862 lag rond de 13,2 °C. Er was 0.3 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 79%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1862: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Slag bij Cockpit Point in Prince William County, Virginia (Amerikaanse Burgeroorlog).
    • 7 mei » Het centrum van Enschede wordt door brand verwoest.
    • 25 mei » Eerste Slag bij Winchester tijdens de Amerikaanse Burgeroorlog. Beslissende Zuidelijke overwinning.
    • 1 juli » Stichting van de Russische Staatsbibliotheek in Moskou.
    • 23 oktober » Troonsafstand van koning Otto I van Griekenland
    • 8 december » Met het Verdrag van Dappes vindt er een grenscorrectie plaats tussen Frankrijk en Zwitserland.

Over de familienaam Van der Leest


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Th.J. Hendrickx, "Stamboom Hendrickx, van Lieshout, Hartogs, Bouwels", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hendrickx/R4684.php : benaderd 1 januari 2026), "Theodorus van der Leest".