Stamboom Hendrickx, van Lieshout, Hartogs, Bouwels » Joannes Franciscus van Bergen (57.2.1.2.5) (1891-1921)

Persoonlijke gegevens Joannes Franciscus van Bergen (57.2.1.2.5) 


Gezin van Joannes Franciscus van Bergen (57.2.1.2.5)

Hij is getrouwd met Joanna Nicolasina van Dinther.

Zij zijn getrouwd op 4 februari 1910 te Oss, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 18 jaar oud.

BruidegomJoannes Franciscus van Bergen
Leeftijd18
GeboorteplaatsOss
Vader bruidegomLambertus van Bergen
Moeder bruidegomFrancisca Snoeks
BruidJoanna Nicolasina van Dinther
Leeftijd20
GeboorteplaatsOss
Vader bruidMarinus van Dinther
Moeder bruidArdina Joanna van Orsouw
Soort registratiehuwelijksakte
Aktenummer4
PlaatsOss
Datum huwelijk04-02-1910
Periode1910
DeelHuwelijksregister Oss 1910
Toegangsnr.550
Inv.nr.2306

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joannes Franciscus van Bergen (57.2.1.2.5)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joannes Franciscus van Bergen (57.2.1.2.5)

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joannes Franciscus van Bergen (57.2.1.2.5)

Christina Vos
1831-????

Joannes Franciscus van Bergen (57.2.1.2.5)
1891-1921

1910

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 september 1891 lag rond de 13,6 °C. Er was 4 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 2 januari » Pim Mulier schaatst langs de elf Friese steden in een recordtijd van 13 uur.
      • 10 maart » Almon Strowger verkrijgt patent op de automatische telefooncentrale.
      • 16 juni » John Abbott wordt premier van Canada.
      • 9 oktober » De première van het requiem van de Tsjechische componist Antonín Dvořák vindt plaats in Birmingham, Verenigd Koninkrijk .
      • 5 november » Marie Curie wordt aangesteld als docente fysica aan de Sorbonne – de eerste vrouw die ooit die positie bekleedde.
      • 13 november » De Belgische voetbalvereniging Club Brugge wordt opgericht.
    • De temperatuur op 4 februari 1910 lag tussen -1,9 °C en 2,9 °C en was gemiddeld 0,9 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 23 januari » Het vissersschip MD 1 uit Middelharnis zinkt tijdens een storm, 13 doden.
      • 26 januari » De Seine treedt buiten haar oevers, waardoor de Parijse metro onder water loopt.
      • 6 mei » George V wordt koning van Groot-Brittannië en Ierland na de dood van zijn vader Eduard VII.
      • 15 mei » Oprichting van de Duitse sportclub FC St. Pauli uit Hamburg.
      • 31 mei » Oprichting van de Unie van Zuid-Afrika.
      • 19 september » In Amsterdam betogen 25.000 mensen voor algemeen kiesrecht.
    • De temperatuur op 17 januari 1921 lag tussen -3,2 °C en 5,4 °C en was gemiddeld 0,6 °C. Er was 4,7 mm neerslag. Er was 0,3 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 9 februari » In Polen sterft de laatste in de vrije natuur levende wisent. In het begin van de 21e eeuw is de wisent geherintroduceerd en komt hij weer voor in het wild.
      • 21 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Pistoiese.
      • 1 mei » De gemeente Veldhoven ontstaat uit drie vroegere dorpen.
      • 5 mei » Het parfum Chanel Nº5 wordt gelanceerd.
      • 1 december » Oprichting van het rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië.
      • 3 december » Oprichting van de Egyptische voetbalbond.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Bergen (57.2.1.2.5)


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Th.J. Hendrickx, "Stamboom Hendrickx, van Lieshout, Hartogs, Bouwels", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hendrickx/R4448.php : benaderd 1 januari 2026), "Joannes Franciscus van Bergen (57.2.1.2.5) (1891-1921)".