Stamboom Hendrickx, van Lieshout, Hartogs, Bouwels » Louisa Lamberta Maria Gerits (1914-1970)

Persoonlijke gegevens Louisa Lamberta Maria Gerits 

Bron 1

Gezin van Louisa Lamberta Maria Gerits


Notities over Louisa Lamberta Maria Gerits

Zij is op 30-04-1929 naar Eindhoven vertrokken en is op 14-05-1930 uit Helmond naar Weert teruggekeerd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Louisa Lamberta Maria Gerits?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Louisa Lamberta Maria Gerits

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Louisa Lamberta Maria Gerits

Louisa Lamberta Maria Gerits
1914-1970


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Herman GEENEN Web Site, Herman GEENEN, Louisa Lamberta Maria GERITS, 9 oktober 2011
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Herman GEENEN Web Site
    Stamboom: Herman GEENEN

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 maart 1914 lag tussen 0,8 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 8,3 uur zonneschijn (67%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 20 maart » In New Haven, een stad in de Amerikaanse staat Connecticut, vindt het eerste wereldkampioenschap kunstschaatsen plaats.
    • 15 juni » In Durrës (Albanië) sneuvelt de Nederlandse majoor Lodewijk Thomson tijdens een vredesmissie.
    • 23 juli » Oostenrijk-Hongarije stelt een ultimatum aan Servië. Het land krijgt 48 uur om te voldoen aan een aantal onmogelijke Oostenrijkse eisen. Een oorlog lijkt onvermijdelijk. (Juli-ultimatum)
    • 1 augustus » Duitsland, als verdragsgenoot van Oostenrijk-Hongarije, verklaart Rusland de oorlog en valt Luxemburg binnen.
    • 8 september » Benoeming van Petrus Hopmans tot bisschop van Breda in Nederland.
    • 31 oktober » Begin zware beschietingen rondom het Belgische dorp Wijtschate.
  • De temperatuur op 15 augustus 1970 lag tussen 6,9 °C en 20,7 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 8,8 uur zonneschijn (60%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1970: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,0 miljoen inwoners.
    • 7 april » Filmlegende John Wayne, goed voor meer dan 200 films, wint zijn eerste en enige Oscar voor zijn rol in True Grit.
    • 16 augustus » Jean-Pierre Monseré wordt wereldkampioen wielrennen in Leicester.
    • 29 september » Opening Nieuwe IJsselbrug over de IJssel bij Zwolle.
    • 24 oktober » Oprichting van de Algemene Utrechtse Studenten Roeivereniging Orca.
    • 11 november » Middenvelder Johan Neeskens maakt zijn debuut voor het Nederlands voetbalelftal in de EK-kwalificatiewedstrijd in en tegen de DDR.
    • 11 november » Zendschip MV King David van Capital Radio strandt op de kust bij Noordwijk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1910 » Magda Olivero, Italiaans sopraan († 2014)
  • 1911 » Jack Ruby, Amerikaans moordenaar van Lee Harvey Oswald († 1967)
  • 1912 » Jean Vilar, Frans filmacteur en regisseur († 1971)
  • 1914 » Daan Kagchelland, Nederlands zeilkampioen († 1998)
  • 1914 » Norman Borlaug, Amerikaans agronoom en Nobelprijswinnaar († 2009)
  • 1919 » Nelly Byl, Belgisch tekstdichtster († 2011)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Gerits

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Gerits.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Gerits.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Gerits (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Th.J. Hendrickx, "Stamboom Hendrickx, van Lieshout, Hartogs, Bouwels", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hendrickx/R3333.php : benaderd 7 februari 2026), "Louisa Lamberta Maria Gerits (1914-1970)".