Stamboom Hendrickx, van Lieshout, Hartogs, Bouwels » Joanna Maria Josephina Smeets (1878-1933)

Persoonlijke gegevens Joanna Maria Josephina Smeets 

  • Zij is geboren op 30 maart 1878 in Weert, Limburg, Nederland.
    Bron Burgerlijke stand - Geboorte
    Archieflocatie Regionaal Historisch Centrum Limburg
    Algemeen Toegangnr: 12.125
    Inventarisnr: 28
    Gemeente: Weert
    Soort akte: Geboorteakte
    Aktenummer: 64
    Aangiftedatum: 30-03-1878
    Kind Joanna Maria Josephina Smeets
    Geslacht: V
    Geboortedatum: 30-03-1878
    Vader Louis Smeets
    Moeder Gertrudis Hendrix
  • Zij is overleden op 2 februari 1933 in Weert, Limburg, Nederland, zij was toen 54 jaar oud.
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Regionaal Historisch Centrum Limburg
    Algemeen Inventarisnr: 94
    Gemeente: Weert
    Soort akte: Overlijdensakte
    Aktenummer: 15
    Aangiftedatum: 02-02-1933
    Overledene Joanna Maria Josephina Smeets
    Geslacht: V
    Overlijdensdatum: 02-02-1933
    Leeftijd: 54
    Overlijdensplaats: Weert
    Vader Louis Smeets
    Moeder Gertrudis Hendrix
    Partner Wilhelmus Hubertus Hieronymus Kirkels
    Relatie: echtgenote
  • Een kind van Louis Smeets en Gertrudis Hendrix

Gezin van Joanna Maria Josephina Smeets

Zij is getrouwd met Wilhelmus Hubertus Hieronymus Kirkels.

Zij zijn getrouwd op 22 juli 1909 te Weert, Limburg, Nederland, zij was toen 31 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Regionaal Historisch Centrum Limburg
Algemeen Toegangnr: 12.125
Inventarisnr: 75
Gemeente: Weert
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 0
Datum: 22-07-1909
Bruidegom Wilhelmus Hubertus Hieronymus Kirkels
Geboorteplaats: Weert
Bruid Joanna Maria Josephina Smeets
Geboorteplaats: Weert
Vader bruidegom Joannes Matheus Kirkels
Moeder bruidegom Antonetta Janssen
Vader bruid Louis Smeets
Moeder bruid Gertrudis Hendrix
Nadere informatie >

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joanna Maria Josephina Smeets?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joanna Maria Josephina Smeets

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joanna Maria Josephina Smeets

Louis Smeets
1843-1893

Joanna Maria Josephina Smeets
1878-1933

1909

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 30 maart 1878 lag rond de 3,9 °C. Er was 7 mm neerslag. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 73 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 19 februari » Thomas Edison verkrijgt een octrooi op de fonograaf.
      • 4 maart » Herstel van de rooms-katholieke bisschoppelijke hiërarchie in Schotland door oprichting van het aartsbisdom Saint Andrews en Edinburgh met vier bisdommen en het aartsbisdom Glasgow zonder suffragaan-bisdommen.
      • 1 april » Het licht van Lange Jaap, een vuurtoren in Huisduinen, bij Den Helder wordt voor de eerste maal ontstoken. Lange Jaap is de hoogste gietijzeren toren van Europa.
      • 3 april » Het Rotterdamsch Nieuwsblad verschijnt voor het eerst.
      • 28 juni » Oprichting van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door de Franse priester Leo Dehon.
      • 13 juli » Het Congres van Berlijn maakt Servië onafhankelijk.
    • De temperatuur op 22 juli 1909 lag tussen 14,1 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 0,5 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 15 januari » De (Koninklijke) Vereniging De Friesche Elf Steden wordt opgericht.
      • 16 februari » Ernest Shackleton bereikt de magnetische zuidpool.
      • 6 april » De Amerikaanse ontdekkingsreiziger Robert Peary bereikt (vermoedelijk) de Noordpool, samen met Matthew Henson en vier Inuit: Ooqueh, Ootah, Egingwah en Seeglo.
      • 20 juli » Georges Clemenceau dient zijn ontslag in als premier van Frankrijk.
      • 12 september » De Duitser Max Wolf maakt de eerste fotografische opname van de komeet Halley.
      • 15 oktober » Ontploffende lading (picrinezuur) bij opruiming wrak bij Katwijk, 6 doden.
    • De temperatuur op 2 februari 1933 lag tussen 2,3 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 5,4 °C. Er was 9,7 mm neerslag gedurende 7,3 uur. Er was 5,9 uur zonneschijn (65%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Eerste toespraak van Hitler via de zenders van de Duitse omroep.
      • 22 maart » Het concentratiekamp Dachau wordt geopend.
      • 25 juni » Vrijgave van de Verklaring van Feiten door Jehova's getuigen in nazi-Duitsland.
      • 14 juli » In Duitsland worden alle politieke partijen behalve de NSDAP verboden.
      • 1 september » Oprichting Eindhovense hockeyclub Oranje Zwart.
      • 10 september » Opening van de Waaslandtunnel, de oudste voertuigentunnel onder de Schelde in Antwerpen, bijgewoond door koning Albert I en koningin Elisabeth.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Smeets

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Smeets.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Smeets.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Smeets (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Th.J. Hendrickx, "Stamboom Hendrickx, van Lieshout, Hartogs, Bouwels", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hendrickx/R2714.php : benaderd 7 januari 2026), "Joanna Maria Josephina Smeets (1878-1933)".