Stamboom Hendrickx, van Lieshout, Hartogs, Bouwels » Theodora (Door) van Lieshout (48.5.6) (1889-1971)

Persoonlijke gegevens Theodora (Door) van Lieshout (48.5.6) 

Bron 1

Gezin van Theodora (Door) van Lieshout (48.5.6)

Zij is getrouwd met Petrus Joannes (Jas den Draad) van Galen.

Zij zijn getrouwd op 3 november 1911 te Oss, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 22 jaar oud.

BruidegomPetrus Joannes van Galen
Leeftijd20
GeboorteplaatsOss
Vader bruidegomFranciscus van Galen
Moeder bruidegomGeertruida Draad
BruidTheodora van Lieshout
Leeftijd22
GeboorteplaatsOss
Vader bruidHendricus van Lieshout
Moeder bruidAdriana Krol
Soort registratiehuwelijksakte
Aktenummer57
PlaatsOss
Datum huwelijk03-11-1911
Periode1911
DeelHuwelijksregister Oss 1911
Toegangsnr.550
Inv.nr.2306

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theodora (Door) van Lieshout (48.5.6)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Theodora (Door) van Lieshout (48.5.6)

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. GIELEKE 'T VOSKE Web Site, Francisca Theodora Maria (Marijke) van Galen, Theodora (Door) van Lieshout, 1 februari 2012
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: GIELEKE 'T VOSKE Web Site
    Stamboom: GIELEKE T VOSKE

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 juni 1889 lag rond de 29,7 °C. De winddruk was 8 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 38%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 8 januari » Herman Hollerith krijgt octrooi op de tabelleermachine.
    • 24 mei » Paus Leo XIII benoemt zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Petrus Lambertus Goossens.
    • 3 juli » De paardentram van de UTM (Utrechtse Tram-Maatschappij) wordt feestelijk geopend.
    • 10 september » Albert I wordt vorst van Monaco.
    • 6 oktober » Opening van het cabaret de Moulin Rouge in Parijs.
    • 7 december » John Boyd Dunlop krijgt een octrooi op de luchtband.
  • De temperatuur op 3 november 1911 lag tussen 6,2 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 8,2 °C. Er was 0,7 mm neerslag. Er was 3,5 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Een man hakt met een schoenmakersmes in op het schilderij De Nachtwacht.
    • 15 maart » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub FK Austria Wien.
    • 1 mei » Dina Sanson wordt in Rotterdam de eerste politievrouw van Nederland.
    • 24 mei » In Nederland wordt de eerste vogel van een vogelringetje voorzien.
    • 7 september » Franse rechercheurs arresteren Guillaume Apollinaire op verdenking van diefstal van de Mona Lisa.
    • 30 december » Sun Yat-sen wordt gekozen als eerste president van de republiek China.
  • De temperatuur op 14 oktober 1971 was gemiddeld 6,2 °C. Er was 2,0 mm neerslag gedurende 3,6 uur. Er was 4,9 uur zonneschijn (45%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
    • 19 mei » Lancering van Mars 2, het eerste Russische ruimtevaartuig dat in een baan om Mars draait en waarvan de lander als eerste toestel het oppervlak bereikt.
    • 23 mei » In het Begijnhof in Amsterdam overlijdt de laatste begijn.
    • 10 juni » Tijdens een concert van de Britse rockband Jethro Tull in het amfitheater Red Rocks in Colorado breken rellen uit. De politie uit Denver bedwelmt de band en het publiek met traangas.
    • 1 oktober » De opening van het Disney-park Magic Kingdom. Het eerste attractiepark van het Walt Disney World Resort.
    • 16 december » Pakistan capituleert; waarna de volgende dag Bangladesh wordt opgericht.
    • 28 december » De nationale munt van Ghana, de cedi, wordt met 43,9 procent gedevalueerd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Lieshout (48.5.6)


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Th.J. Hendrickx, "Stamboom Hendrickx, van Lieshout, Hartogs, Bouwels", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hendrickx/R1796.php : benaderd 5 januari 2026), "Theodora (Door) van Lieshout (48.5.6) (1889-1971)".