Stamboom Hendrickx, van Lieshout, Hartogs, Bouwels » Johannes Eligius van Bergen

Persoonlijke gegevens Johannes Eligius van Bergen 


Gezin van Johannes Eligius van Bergen

Hij is getrouwd met Maria Christina van den Elzen.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Brabants Historisch Informatie Centrum
Algemeen Toegangnr: 550.126
Inventarisnr: 2305
Gemeente: Oss
Soort akte: huwelijk
Aktenummer: 49
Datum: 06-09-1907
Bruidegom Joannes Eligius van Bergen
Geboorteplaats: Oss
Bruid Maria Christina van den Elzen
Geboorteplaats: Oss
Vader bruidegom Peter van Bergen
Moeder bruidegom Coenrada Hartogs
Vader bruid Antonius van den Elzen
Moeder bruid Maria van den Oever

Zij zijn getrouwd op 6 september 1907 te Oss, Noord-Brabant, Nederland.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Brabants Historisch Informatie Centrum
Algemeen Toegangnr: 550.126
Inventarisnr: 2305
Gemeente: Oss
Soort akte: huwelijk
Aktenummer: 49
Datum: 06-09-1907
Bruidegom Joannes Eligius van Bergen
Geboorteplaats: Oss
Bruid Maria Christina van den Elzen
Geboorteplaats: Oss
Vader bruidegom Peter van Bergen
Moeder bruidegom Coenrada Hartogs
Vader bruid Antonius van den Elzen
Moeder bruid Maria van den Oever

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Eligius van Bergen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Eligius van Bergen


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 september 1907 lag tussen 15,0 °C en 19,8 °C en was gemiddeld 16,4 °C. Er was 3,7 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 15 april » Oprichting van de Argentijnse omnisportclub Unión de Santa Fe.
      • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
      • 8 augustus » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Augsburg.
      • 23 september » Grote brand in woningcomplex aan de Marnixstraat te Amsterdam, 8 doden.
      • 17 oktober » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Atalanta Bergamo.
      • 6 november » Koets raakt bij dichte mist in het Hoendiep nabij Hoogkerk, 5 doden t.w. oud-commissaris Johan Æmilius Abraham van Panhuys, zoon Hobbe (burgemeester van Leek), hun echtgenotes en huisknecht.

    Over de familienaam Van Bergen


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Th.J. Hendrickx, "Stamboom Hendrickx, van Lieshout, Hartogs, Bouwels", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hendrickx/R1597.php : benaderd 18 februari 2026), "Johannes Eligius van Bergen".