Stamboom Hemelop » Aaltje de Vogel (1766-????)

Persoonlijke gegevens Aaltje de Vogel 


Gezin van Aaltje de Vogel

Zij is getrouwd met Frans Koote.

Toestemming voor het huwelijk is 10 april 1789 verkregen te Sommelsdijk.


Kind(eren):

  1. Cornelis Koote  1792-1867 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aaltje de Vogel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Aaltje de Vogel

Aaltje de Vogel
1766-????


Frans Koote
1757-1811


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Aaltje de Vogel



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam De Vogel

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Vogel.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Vogel.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Vogel (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
A. Hemelop en H.Hemelop, "Stamboom Hemelop", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hemelop/I9237.php : benaderd 11 januari 2026), "Aaltje de Vogel (1766-????)".