Stamboom Hemelop » Frans Ciske Cornelis Steine (1962-)

Persoonlijke gegevens Frans Ciske Cornelis Steine 

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Frans Ciske Cornelis Steine

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frans Ciske Cornelis Steine?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Frans Ciske Cornelis Steine

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Frans Ciske Cornelis Steine

Jacob Knoop
1902-1983

Frans Ciske Cornelis Steine
1962-


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Frans Ciske Cornelis Steine



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 30 april 1962 lag tussen 0,1 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 6,3 °C. Er was 12,7 uur zonneschijn (86%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
      • 4 februari » De Londense krant The Sunday Times geeft voor het eerst de zondagsbijlage in kleurendruk uit.
      • 31 juli » Om 23:59 stopt zeezender Radio Mercur met haar officiële programma's, omdat de Scandinavische landen de volgende dag de antizeezenderwet in werking laten treden.
      • 31 augustus » Trinidad en Tobago wordt onafhankelijk.
      • 3 oktober » De Mercury MA-8 wordt gelanceerd met aan boord Wally Schirra.
      • 21 oktober » Oprichting van de Algerijnse voetbalbond.
      • 26 november » Mies Bouwman presenteert 23 uur lang voor de televisie de inzamelingsactie Open het Dorp.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Steine

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Steine.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Steine.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Steine (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    A. Hemelop en H.Hemelop, "Stamboom Hemelop", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hemelop/I8295.php : benaderd 6 februari 2026), "Frans Ciske Cornelis Steine (1962-)".