Stamboom Hemelop » Johanna Pieternella Kooren (1903-1984)

Persoonlijke gegevens Johanna Pieternella Kooren 


Gezin van Johanna Pieternella Kooren

Zij is getrouwd met Willem Guis.

Zij zijn getrouwd op 16 april 1924 te Rotterdam, zij was toen 20 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Adriana Guis  1925- 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Pieternella Kooren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Pieternella Kooren

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Johanna Pieternella Kooren

De toegang tot de afbeeldingen van de publicatie is door de auteur beperkt.

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Pieternella Kooren

Arie Hemelop
1836-1889
Arie Hemelop

Johanna Pieternella Kooren
1903-1984

1924

Willem Guis
1902-1983

Willem Guis


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Johanna Pieternella Kooren



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. geboorte akte
    2. huwelijks akte

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 juni 1903 lag tussen 8,7 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 18 januari » Guglielmo Marconi brengt een radioverbinding tot stand tussen de Verenigde Staten en Engeland. Het was een bericht in morse van president Theodore Roosevelt aan de Engelse koning Edward VII.
      • 4 augustus » Kardinaal Giuseppe Sarto wordt gekozen tot Paus Pius X.
      • 9 augustus » Kroning van Paus Pius X in Rome.
      • 30 augustus » Oprichting van de "Harley-Davidson Motor Company".
      • 7 oktober » Een Frans vissersschip uit Boulogne strandt bij Hoek van Holland, 13 doden.
      • 2 november » Andrew Carnegie ondertekent in New York de stichtingsakte van de Carnegie Stichting.
    • De temperatuur op 16 april 1924 lag tussen 3,8 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 6,2 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
      • 27 maart » Adolf Hitler wordt veroordeeld tot 5 jaar gevangenisstraf vanwege zijn rol bij de Bierkellerputsch.
      • 25 juni » Albert Calmette en Camille Guérin introduceren het vaccin tegen tuberculose.
      • 7 juli » Tijdens de Olympische Zomerspelen in Parijs wint de Britse atleet Harold Abrahams goud op de 100 meter.
      • 1 oktober » De Eerste vlucht KLM naar Nederlands-Indië vertrekt van Schiphol voor de eerste intercontinentale commerciële vlucht naar Batavia.
      • 2 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de vijfde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 0-0 gelijk te spelen tegen naaste belager Argentinië.
      • 28 december » TIGR, de eerste illegale gewapende verzetsorganisatie tegen het fascisme in Europa wordt opgericht in Triëst (Italië).
    • De temperatuur op 17 juli 1984 lag tussen 11,2 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,8 uur zonneschijn (11%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1984: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,4 miljoen inwoners.
      • 1 mei » President Belisario Betancur kondigt de noodtoestand af in Colombia vanwege het aanhoudende geweld in zijn land.
      • 23 mei » Verkiezing van Richard von Weizsäcker tot zesde bondspresident van West-Duitsland.
      • 3 juli » Sovjet-atleet Joeri Sedych scherpt in Cork het wereldrecord kogelslingeren (84,14 meter) aan tot een afstand van 86,34 meter.
      • 20 september » Lancering van de krant "24 uur" in Vlaanderen; een tabloïd volksdagblad dat al op 26 oktober van datzelfde jaar haar uitgave moet staken; "24 uur" werd zwaar geboycot door de dagbladverkopers die het niet namen dat het dagblad ook buiten hun circuit gedistribueerd werd.
      • 13 oktober » John Lowe gooit de allereerste nine-darter ooit op televisie.
      • 16 oktober » Aan Desmond Tutu wordt de Nobelpijs voor de Vrede toegekend.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kooren

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kooren.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kooren.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kooren (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    A. Hemelop en H.Hemelop, "Stamboom Hemelop", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hemelop/I8089.php : benaderd 10 maart 2026), "Johanna Pieternella Kooren (1903-1984)".