De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.
De temperatuur op 15 oktober 2011 lag tussen 0,4 °C en 13,9 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 9,7 uur zonneschijn (90%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
23 januari » In Brussel betogen zo'n 30.000 mensen onder de slogan "No Government, Great Country" omdat na meer dan 200 dagen de regeringsvorming in België nog niet afgerond is.
24 januari » Op de internationale luchthaven Domodedovo van de Russische hoofdstad Moskou vallen bij een vermoedelijke zelfmoordaanslag 35 doden en meer dan 180 gewonden.
18 juni » Het leger van Venezuela stuurt vierhonderd extra manschappen naar de El Rodeo-gevangenis, 40 kilometer van hoofdstad Caracas, waar een opstand is uitgebroken.
24 juni » Op de Vlaamse televisiezender Eén (televisiezender) is het showbizzprogramma De Rode Loper voor het laatst te zien.
16 juli » De aan kanker lijdende president Hugo Chávez van Venezuela draagt vlak voor zijn vertrek naar Cuba een deel van zijn macht over.
21 december » Scheidsrechter Bas Nijhuis staakt de voetbalbekerwedstrijd AFC Ajax–AZ Alkmaar na een confrontatie tussen een Ajax-supporter en AZ-doelman Esteban Alvarado.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: A. Hemelop en H.Hemelop, "Stamboom Hemelop", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hemelop/I11451.php : benaderd 30 januari 2026), "Zoë de Reus (2011-)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.