Stamboom Helwegen » Josephus Mathias Hubertus Everaers (Everaerts) (1889-????)

Persoonlijke gegevens Josephus Mathias Hubertus Everaers (Everaerts) 


Gezin van Josephus Mathias Hubertus Everaers (Everaerts)

Hij is getrouwd met Maria Hubertina Barbara Bruisten.

Zij zijn getrouwd op 15 mei 1914 te Horn, Nederland, hij was toen 24 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Josephus Mathias Hubertus Everaers (Everaerts)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Josephus Mathias Hubertus Everaers (Everaerts)

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Josephus Mathias Hubertus Everaers (Everaerts)


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 augustus 1889 lag rond de 15,3 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 82%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 8 januari » Herman Hollerith krijgt octrooi op de tabelleermachine.
      • 31 maart » De Eiffeltoren wordt ingehuldigd.
      • 22 april » De Amerikaanse president Benjamin Harrison stelt Oklahoma open voor vestiging door kolonisten.
      • 3 juli » De paardentram van de UTM (Utrechtse Tram-Maatschappij) wordt feestelijk geopend.
      • 8 november » Montana wordt een staat van de Verenigde Staten.
      • 8 december » Op initiatief van Pim Mulier wordt de Nederlandse Atletiek en Voetbalbond, de voorloper van de KNVB, opgericht.
    • De temperatuur op 15 mei 1914 lag tussen 8,3 °C en 17,1 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 10,0 uur zonneschijn (64%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 2 mei » In Antwerpen richten de politici Van Cauwelaert, Van de Perre en Hendrix de krant De Standaard op.
      • 13 mei » Bisschopswijding van Laurentius Schrijnen, bisschop van Roermond.
      • 3 augustus » (Italië) - De regering in Rome verklaart zich neutraal en weigert aan de oorlog te gaan deelnemen aan de zijde van de andere partners in het Drievoudig Verbond, Duitsland en Oostenrijk-Hongarije.
      • 3 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Frankrijk en vraagt het neutrale België om doorgang (Von Schlieffenplan). België weigert.
      • 22 augustus » In België treffen de Britse en Duitse troepen elkaar voor het eerst tijdens de Eerste Wereldoorlog.
      • 23 augustus » Slag bij Bergen, een eerste contact tussen de Duitsers en de Britten als onderdeel van Slag der Grenzen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1881 » Vincenzo Lancia, Italiaans autoconstructeur en de man achter het Italiaanse automerk Lancia († 1937)
    • 1890 » Duke Kahanamoku, Amerikaans zwemmer en meervoudig olympisch kampioen († 1980)
    • 1899 » Johan Fabricius, Nederlands schrijver († 1981)
    • 1899 » Jorge Luis Borges, Argentijns dichter en schrijver van korte verhalen († 1986)
    • 1901 » Werner Graeff, Duits beeldhouwer, schilder, graficus en fotograaf († 1978)
    • 1902 » Fernand Braudel, Frans historicus († 1985)

    Over de familienaam Everaers (Everaerts)


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Karin Wallrafen- Helwegen, "Stamboom Helwegen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-helwegen/I795.php : benaderd 20 februari 2026), "Josephus Mathias Hubertus Everaers (Everaerts) (1889-????)".