De temperatuur op 15 oktober 1922 lag tussen 1,8 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 9,1 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
7 mei » België verslaat het Nederlands voetbalelftal met 2-1.
23 augustus » Oprichting van de Peruaanse voetbalbond ("Federación Peruana de Fútbol").
4 november » De Britse archeoloog Howard Carter ontdekt het graf van de Egyptische farao Toetanchamon.
24 november » Mussolini krijgt van het Italiaanse parlement voor één jaar dictatoriale bevoegdheden.
6 december » In Londen wordt een overeenkomst getekend tussen Britse en Ierse vertegenwoordigers waarbij Ierland de status van dominion wordt verleend.
22 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Jönköpings Södra IF.
Dag van overlijden 6 april 2013
De temperatuur op 6 april 2013 lag tussen -3,0 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 4,2 °C. Er was 6,2 uur zonneschijn (47%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
24 januari » Het Amerikaanse leger heft de ban op die vrouwen uitsluit van deelname aan gevechten.
26 januari » Schaatsster Thijsje Oenema scherpt in Salt Lake City het Nederlands record op de 500 meter (37,54 seconden) aan tot 37,38.
15 juli » Spanje biedt Bolivia excuses aan voor het afsluiten van zijn luchtruim voor een vlucht van Evo Morales. Dat gebeurde op 2 juli omdat werd verondersteld dat de Boliviaanse president, op de terugweg vanuit Moskou, de klokkenluider Edward Snowden aan boord had.
9 oktober » Het 2500ste nummer van het weekblad Voetbal International verschijnt.
11 december » De politie in Roemenië vindt in een flat in de stad Sibiu een kunstschat: 22 schilderijen die al ruim tien jaar geleden gestolen waren uit particuliere kapellen in Italië met een totale waarde van zeker 400 miljoen euro.
12 december » De Roemeense politie rolt een drugsbende op die vanuit Nederland werd aangestuurd. Justitie meldt een "megavondst" van 11 ton chemische drugs met een straatwaarde van 63 miljoen euro.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Karin Wallrafen- Helwegen, "Stamboom Helwegen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-helwegen/I501065.php : benaderd 22 januari 2026), "Margaretha Maria Latiers (1922-2013)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.