(1) Hij is getrouwd met Heylwigis.
Zij zijn getrouwd rond 1640.
Kind(eren):
(2) Hij is getrouwd met Margaretha.
Zij zijn getrouwd rond 1642.
Kind(eren):
De stelling dat hij eigenaar zou zijn geweest van de bierbrouwerij "de Rode Leeuw"(Staat vermeld in het boek "Stiefmoeder Aarde" van Teun de Vries) is onwaarschijnlijk. Deze bierbrouwerij zou dan tot 1940 hebben bestaan.
Een nog openstaande vraag is of W.A.Cuijcken wel 2x getrouwd is geweest.
RANB-R.A.Bergeik 32, folio 37, dd 16-2-1665: Geeft een hofstee op de Weebos in erfpacht aan Hendrik Adriaens.[Kosten 260 gulden].
Idem: Akte van aflosbaarstelling van deze erfpacht. Op 6-2-1690 dragen Evert en Adriaen Willem Cuijken als erfgenamen van Willem Aert Cuijken het genoemde over.
RANB-R.A.Bergeik 34, folio 39, dd 17-1-1679: Koopt de Koijenbeemd aan het Eijckereijndt te Bergeijck, groot tenminste 5 spijnsaet. Koopsom 85-0-0.
RA-Bergeyk 80,fol.6,dd 5-11-1685: Akte van scheiding en deling. Op 70 jarige leeftijd verdeeld Willem Aarts Cuijken zijn bezittingen onder zijn vijf kinderen, waarvan er toen een reeds overleden was.Hij moet in goede doen zijn geweest, want hij verdeelde vier huizen, een brouwerij,alsmede een aanzienlijk aantal stukken land onder deze kinderen.
Het lijkt uitgesloten dat hij dit met boeren heeft verdiend; en ook de brouwerij zal dit niet hebben kunnen opleveren. Naar de oorsprong van zijn rijkdom kunnen we slechts gissen. Voor de hand ligt dat hij een succesvol teut is geweest.
Vr: Is W.A.Cuijcken wel 2x getrouwd geweest?
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Guilielmus Aerdt Cuijcken | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
(1) ± 1640 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
(2) ± 1642 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Margaretha | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.