Stamboom Heins » Theodora Clasina Wolters (1900-1975)

Persoonlijke gegevens Theodora Clasina Wolters 


Gezin van Theodora Clasina Wolters

Zij had een relatie met Johannes Franciscus van Seumeren.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theodora Clasina Wolters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Theodora Clasina Wolters

Theodora Clasina Wolters
1900-1975



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 januari 1900 lag rond de 4,0 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 15 april » In Parijs opent de Exposition Universelle, de grootste wereldtentoonstelling ooit in Europa, haar deuren. Vooral nieuwigheden zoals elektriciteit en film trekken veel belangstelling. De eerste Parijse metro is nog een blijvende herinnering aan deze grote tentoonstelling.
    • 15 april » Opening van de Exposition Universelle (1900), de vijfde wereldtentoonstelling al die in Parijs plaatsvindt.
    • 13 juli » In Den Helder exploderen enkele opgeviste granaten, waardoor vijf mensen om het leven komen.
    • 15 november » Voetbalclub Eendracht ziet het levenslicht.
    • 23 november » Paul Kruger landt te Marseille.
    • 14 december » Max Planck publiceert zijn studie over de kwantummechanica.
  • De temperatuur op 25 april 1975 lag tussen 4,8 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 8,3 uur zonneschijn (57%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
    • 30 april » Capitulatie van Saigon, het einde van Zuid-Vietnam.
    • 16 september » Papoea-Nieuw-Guinea wordt onafhankelijk van Australië.
    • 7 november » Bij een explosie bij DSM in Geleen komen 14 medewerkers om het leven en raken 109 medewerkers zwaargewond. De bedrijfsbrandweer heeft tot 14 november nodig om de hevige branden op het terrein te blussen.
    • 11 november » Malcolm Fraser wordt benoemd tot premier van Australië.
    • 25 november » Suriname wordt onafhankelijk.
    • 15 december » In West-Duitsland worden Günter Guillaume en zijn echtgenote Christel Guillaume wegens landverraad tot 13 en 8 jaar celstraf veroordeeld.
  • De temperatuur op 29 april 1975 lag tussen 8,3 °C en 20,8 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 5,8 mm neerslag gedurende 2,7 uur. Er was 10,0 uur zonneschijn (68%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
    • 30 maart » Tijdens de Vietnamoorlog veroveren Noord-Vietnamese troepen de zuidelijke stad Đà Nẵng.
    • 24 mei » Nederland besluit als eerste Europees NAVO-land tot de aanschaf van F-16 jachtvliegtuigen.
    • 1 juni » In Nederland worden veiligheidsgordels verplicht.
    • 25 juni » Mozambique wordt onafhankelijk van Portugal.
    • 2 september » Nadat vijf dagen eerder de zenders uit de MV Norderney zijn verwijderd, wordt het beslag op het schip opgeheven. Eigenaar van het schip wordt de Veronica Omroep Organisatie welke in eerste instantie een zeezendermuseum wilde openen aan boord van het voormalige zendschip.
    • 7 november » Bij een explosie bij DSM in Geleen komen 14 medewerkers om het leven en raken 109 medewerkers zwaargewond. De bedrijfsbrandweer heeft tot 14 november nodig om de hevige branden op het terrein te blussen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Wolters

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wolters.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wolters.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wolters (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Heins is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
F. Burgers, "Stamboom Heins", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-heins/I1963.php : benaderd 4 maart 2026), "Theodora Clasina Wolters (1900-1975)".