Stamboom Heinen / Eijer / Kranenburg » Martha Niemandsverdriet (1716-1789)

Persoonlijke gegevens Martha Niemandsverdriet 


Gezin van Martha Niemandsverdriet

Zij is getrouwd met Gerrit Alderliefste.

Zij zijn getrouwd op 15 mei 1746 te Charlois, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 29 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Arij Alderliefste  1751-1815
  2. Klaasje Alderliefste  < 1756-1825 
  3. Jacob Alderliefste  1759-1824

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martha Niemandsverdriet?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Martha Niemandsverdriet

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Martha Niemandsverdriet

Jacobus Brant
1650-1693
Martha Genius
< 1662-1738
Susanna Brant
± 1694-1726

Martha Niemandsverdriet
1716-1789

1746

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 maart 1789 lag rond de -2,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Typering van het weer: omtrent betrokken sneeuw. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1789: Bron: Wikipedia
      • 4 februari » George Washington wordt unaniem tot eerste President van de Verenigde Staten gekozen.
      • 3 juni » De sloep met de getrouwen van Bligh (Bounty) koerst door de nauwe doorgang tussen het Prince of Wales-eiland en het vasteland van Australië.
      • 14 juli » Het begin van de Franse Revolutie, tijdens het bewind van Lodewijk XVI. Parijzenaars bestormen de Bastille in Parijs en bevrijden zeven politieke gevangenen. Frankrijk wordt, tijdelijk, een republiek.
      • 3 augustus » Paus Pius VI creëert één nieuwe kardinaal.
      • 4 augustus » Afschaffing van de feodale traditie in Frankrijk door de Nationale Vergadering.
      • 6 november » Oprichting van het Bisdom Baltimore, het eerste rooms-katholieke bisdom in de Verenigde Staten van Amerika
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Niemandsverdriet


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Heinen, "Stamboom Heinen / Eijer / Kranenburg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-heinen/I5040.php : benaderd 24 januari 2026), "Martha Niemandsverdriet (1716-1789)".