Stamboom Heineken » Evert van Beusekom (1841-1916)

Persoonlijke gegevens Evert van Beusekom 

Bronnen 1, 2, 3, 4Bronnen 1, 2, 3, 4

Gezin van Evert van Beusekom

Hij is getrouwd met Sara Antoinetta Wesseling.Bron 3

Zij zijn getrouwd op 9 juni 1881 te Utrecht, Utrecht, Nederland, hij was toen 40 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Evert van Beusekom?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Evert van Beusekom

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Evert van Beusekom

Evert van Beusekom
± 1769-1827
Gerrit Stam
1776-1844
Anna Rade
1771-1826
Ernst van Beusekom
± 1810-1877

Evert van Beusekom
1841-1916

1881

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geboorte Evert van Beusekom, WIE28431851
    2. Huwelijk Evert van Beusekom, WIE28218361
      hoofdpersoonnaam=Evert van Beusekom
      hoofdpersoonleeftijd=40
      hoofdpersoongebplaats=Loenen
      partnernaam=Sara Antoinetta Wesseling
      partnerleeftijd=23
      partnergebplaats=Tiel
      hoofdpersoonvader=Ernst van Beusekom
      hoofdpersoonmoeder=Cornelia Sophia Stam
      partnervader=Hendrik Carel Wesseling
      partnermoeder=Sara Antoinetta van der Vliet
      trdatum=donderdag 9 juni 1881
      trplaats=Utrecht
      gebeurtenis=Huwelijk
      aktedatum=9 juni 1881
      akteplaats=Utrecht
      archief=481
      erfgoedinstelling=Het Utrechts Archief
      Registratienummer=292
      aktenummer=245
      brontype=BS Huwelijk
      Instellingsplaats=Utrecht
      Collectiegebied=Utrecht
    3. Overlijden Sara Antoinette Wesseling, WIE31021977
      hoofdpersoonnaam=Sara Antoinette Wesseling
      hoofdpersoongeslacht=Vrouw
      hoofdpersoonleeftijd=86
      hoofdpersoonovldatum=vrijdag 15 december 1944
      hoofdpersoonovlplaats=Zeist
      partner=Evert van Beusekom
      hoofdpersoonvader=Hendrik Carel Wesseling
      hoofdpersoonmoeder=Sara Antoinetta van der Vliet
      gebeurtenis=Overlijden
      aktedatum=19 december 1944
      akteplaats=Zeist
      archief=1221
      erfgoedinstelling=Het Utrechts Archief
      Registratienummer=1983
      aktenummer=869
      brontype=BS Overlijden
      partnerrelatie=Partner
      Instellingsplaats=Utrecht
      Collectiegebied=Utrecht
    4. Geboorte Evert van Beusekom, WIE28431851(2)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • In het jaar 1841: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,1 miljoen inwoners.
      • 20 januari » Hongkong wordt door de Britten bezet.
      • 4 maart » William Henry Harrison wordt beëdigd als 9e president van de Verenigde Staten
      • 3 april » Oprichting van het Apostolisch vicariaat Batavia in Nederlands-Indië.
      • 14 juni » Oprichting van het eerste parlement van Canada.
      • 30 augustus » Sir Robert Peel volgt William Lamb op als premier van het Verenigd Koninkrijk.
      • 2 oktober » Florestan I volgt zijn overleden broer Honorius V op als vorst van Monaco.
    • De temperatuur op 9 juni 1881 lag rond de 11,7 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 56%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1881: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 3 maart » De Nederlandse koning Willem III kondigt een nieuw Wetboek van Strafrecht af
      • 4 maart » Een studie in rood, het eerste Sherlock Holmes verhaal begint.
      • 1 juni » Eerste Nederlandse openbare telefoonnetwerk wordt in gebruik genomen.
      • 30 juni » Opening van het Széchenyibad in het Hongaarse hoofdstad Boedapest.
      • 24 augustus » M. Brandt Corstius van de Vereeniging tot Veredeling van het Volksvermaak opent Openbare Speeltuin No. 2 aan het Marnixplein in Amsterdam.
      • 20 september » Chester A. Arthur legt de eed af als 21ste President van de Verenigde Staten.
    • De temperatuur op 16 augustus 1916 lag tussen 12,2 °C en 21,5 °C en was gemiddeld 16,8 °C. Er was 1,5 mm neerslag. Er was 7,7 uur zonneschijn (52%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 27 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Green Cross.
      • 28 augustus » Italië verklaart de oorlog aan Duitsland.
      • 15 september » Voor het eerst worden tanks ingezet op een slagveld. Tijdens de Slag aan de Somme zetten de Britten 49 Mark I-tanks in.
      • 19 september » De Force Publique onder Charles Tombeur verslaat het leger van Duits-Oost-Afrika in de Slag bij Tabora.
      • 12 oktober » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Club América.
      • 29 december » Grigori Raspoetin wordt vermoord.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Beusekom


    De publicatie Stamboom Heineken is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Cor Blommers, "Stamboom Heineken", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-heineken/I101.php : benaderd 7 februari 2026), "Evert van Beusekom (1841-1916)".