Stamboom Hegeman » Anna Helena Germers- (1935-2012)

Persoonlijke gegevens Anna Helena Germers- 


Gezin van Anna Helena Germers-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Helena Germers-?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Helena Germers-

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Helena Germers-

Anna Helena Germers-
1935-2012


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 november 1935 lag tussen 4,5 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 1,3 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 28 januari » IJsland is het eerste land waar abortus gelegaliseerd wordt.
    • 3 maart » Willem Kloos ontvangt een eredoctoraat aan de Universiteit van Amsterdam.
    • 19 mei » Heiligverklaring van de Engelse martelaren John Fisher en Thomas More in Rome.
    • 12 juni » Bolivia en Paraguay komen een wapenstilstand overeen, waardoor de Chaco-oorlog wordt beëindigd.
    • 3 oktober » Het Italiaanse leger van dictator Mussolini valt het keizerrijk van Haile Selassie, Abessinië, binnen.
    • 12 november » De eerste lobotomie wordt uitgevoerd, in Lissabon.
  • De temperatuur op 25 januari 2012 lag tussen 2,9 °C en 5,2 °C en was gemiddeld 4,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2012: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,7 miljoen inwoners.
    • 15 januari » Voor de Albanese kust zinkt de onder Sierra Leoonse vlag varende olietanker Edirne na brandstof te hebben gelost in de haven van Durrës. Twee bemanningsleden en de kapitein komen om het leven.
    • 13 april » Door een gelijkspel tegen FC Eindhoven kan voetbalclub FC Zwolle niet meer ingehaald worden en wordt kampioen van de Nederlandse Eerste divisie. Zij promoveren naar de Eredivisie.
    • 20 mei » In de finales van de play-offs van het Nederlandse voetbal promoveert Willem II naar de Eredivisie door FC Den Bosch te verslaan en handhaaft VVV-Venlo zich in de hoogste divisie door Helmond Sport te verslaan. Vitesse plaatst zich voor de tweede voorronde van de Europa League door winst op RKC Waalwijk.
    • 27 oktober » Bij een busongeval nabij Kerak in Jordanië laten vijf Belgen het leven en valt er een twaalftal gewonden. Een van de slachtoffers was schepen in Wommelgem.
    • 7 november » Bij een aardbeving met een kracht van 7,4 op de schaal van Richter in Guatemala komen 48 mensen om het leven en raken meer dan 150 mensen gewond.
    • 19 november » In Friesland wordt een verdachte uit Oudwoude opgepakt voor de moord op Marianne Vaatstra in 1999. De man kwam in beeld na een grootschalig DNA-verwantschapsonderzoek.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 2009 » Mamadou Dia (98), Senegalees premier
  • 2009 » Gérard Blanc (61), Frans zanger en muzikant
  • 2010 » Ali Hassan al-Majid (Ali Chemicali) (68), Iraaks generaal en politicus
  • 2010 » Frans Veldman (89), Nederlands fysiotherapeut, grondlegger van de haptonomie
  • 2014 » Gyula Sax (62), Hongaars schaker
  • 2014 » Hans Veerman (80), Nederlands acteur

Over de familienaam Germers-

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Germers-.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Germers-.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Germers- (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Hegeman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ferry Hegeman, "Stamboom Hegeman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hegeman/I92153.php : benaderd 16 januari 2026), "Anna Helena Germers- (1935-2012)".