De temperatuur op 18 januari 1915 lag tussen -1,5 °C en 2,9 °C en was gemiddeld 0,4 °C. Er was 1,0 mm neerslag. Er was 2,9 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
19 januari » Georges Claude krijgt octrooi op de neonlamp.
16 februari » De Fransen beginnen in Champagne een winteroffensief tegen de Duitse troepen; een maand later wordt het zonder enig resultaat afgeblazen.
3 maart » Oprichting van de National Advisory Committee for Aeronautics (NACA), de voorganger van de NASA.
18 maart » De Geallieerden lijden een zware nederlaag op zee in Turkije bij de slag om Gallipoli.
17 april » Op 17 april 1915 werden zware mijnladingen onder de Duitse stellingen op Hill 60 tot ontploffing gebracht, het begin van de Tweede Slag om Ieper
1 augustus » De spoorlijn Uithoorn - Alphen aan den Rijn wordt geopend.
Trouwdag 7 juni 1944
De temperatuur op 7 juni 1944 lag tussen 7,8 °C en 15,2 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 5,7 mm neerslag gedurende 4,6 uur. Er was 3,4 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
18 mei » De Nederlandse torpedoboot Arend zinkt na op een mijn te zijn gelopen.
2 september » Tweede Wereldoorlog: de geallieerde troepen trekken België binnen.
9 oktober » WO2: bij kerk-razzia's in Noord-Limburg worden duizenden jongens en mannen opgepakt.
29 november » Albanië wordt bevrijd van bezetting door Duitsland.
24 december » Tijdens kerstavond wordt het Belgische troepenschip Léopoldville vlak bij Cherbourg getorpedeerd door de U 486. Zo'n 515 Amerikaanse soldaten komen hierbij om het leven, alsook 5 bemanningsleden, waaronder kapitein Charles Limbor.
29 december » De slag om Boedapest begint.
Dag van overlijden 28 juni 2008
De temperatuur op 28 juni 2008 lag tussen 14,9 °C en 22,7 °C en was gemiddeld 18,1 °C. Er was 3,2 mm neerslag gedurende 3,6 uur. Er was 6,2 uur zonneschijn (37%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
16 januari » Voetballer Steven Defour van Standard Luik neemt in het Casino-Kursaal Oostende de Belgische Gouden Schoen 2007 in ontvangst.
27 maart » Geert Wilders brengt zijn omstreden anti-Koranfilm Fitna uit op het internet.
9 mei » Bij een zeer grote brand op een scheepswerf in De Punt (Drenthe) komen drie brandweermensen van korps Eelde om.
8 augustus » Georgische troepen werden onderworpen aan bombardement de stad Tskhinvali (Zuid-Ossetië). In het Georgisch-Zuid-Ossetische conflict begon actief operaties: Georgia bestormden de Tskhinvali, het gewapende conflict aan de kant van Zuid-Ossetië, Rusland formeel verbonden.
21 augustus » Titelverdediger Amerika wint het vierde olympische voetbaltoernooi voor vrouwen door Brazilië in de finale met 1-0 te verslaan.
14 november » Domino Day vestigt nieuw wereldrecord: 4.345.027 stenen vallen om. Ook enkele randrecords sneuvelen tijdens de recordpoging.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Ferry Hegeman, "Stamboom Hegeman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hegeman/I88471.php : benaderd 22 februari 2026), "Cornelia Laurentia Maria Mingaars (1915-2008)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.