De temperatuur op 19 augustus 1929 lag tussen 7,3 °C en 19,8 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 11,7 uur zonneschijn (81%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
4 maart » Herbert Hoover wordt beëdigd als 31e president van de Verenigde Staten
1 april » Introductie van de jojo in New York.
11 april » De Statendam III van Holland-Amerika Lijn verlaat Rotterdam voor haar eerste reis naar New York.
16 mei » De eerste Oscar-uitreiking.
23 juli » Inwijding van de Christus Koning-kathedraal in Reykjavik door kardinaal Willem Marinus van Rossum, prefect van de Propaganda Fide.
7 september » Bekrachtiging van het Protocol van Genève (verbod op chemische wapens).
Trouwdag 9 november 1951
De temperatuur op 9 november 1951 lag tussen 7,2 °C en 13,9 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 3,2 uur zonneschijn (35%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
7 maart » In een moskee in Teheran wordt de minister-president van Perzië, Ali Razmara, vermoord door een lid van de fundamentalistische moslimorganisatie Fedayan I-Islam.
14 maart » Johan Sauwens, Belgisch politicus
5 april » Julius en Ethel Rosenberg worden ter dood veroordeeld na schuldig bevonden te zijn aan spionage voor de Sovjet-Unie.
18 april » Frankrijk, West-Duitsland, Italië en de Benelux vormen de EGKS of Europese Gemeenschap voor Kolen en Staal (zie ook Europese Unie).
16 juli » Troonsafstand van koning Leopold III der Belgen.
17 juli » Wim van Est rijdt als eerste Nederlander in de Gele Trui na de 12e etappe in de Tour de France.
Dag van overlijden 25 maart 2007
De temperatuur op 25 maart 2007 lag tussen 6,8 °C en 14,5 °C en was gemiddeld 10,2 °C. Er was 8,6 uur zonneschijn (69%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
18 april » De Franse voorzitter Michel Platini van de Europese voetbalbond UEFA maakt in Cardiff bekend dat het EK voetbal 2012 is toegewezen aan Oekraïne en Polen.
8 juli » Roger Federer wint voor de vijfde keer op rij het mannentoernooi van Wimbledon door in de finale Rafaël Nadal te verslaan.
28 juli » De 83ste 24 uur van Spa-Francorchamps wordt gehouden.
8 november » Voor de eerste maal sinds de ingebruikname wordt de Maeslantkering in de Nieuwe Waterweg uit voorzorg gesloten als gevolg van een mogelijk naderende stormvloed.
9 november » Schaatser Jeremy Wotherspoon verbetert in Salt Lake City het wereldrecord van Kang-seok Lee op de 500 meter (34,25 seconden) met een tijd van 34,03 seconden.
21 november » Het themapark Het Land van Ooit in Nederland sluit voor altijd zijn deuren.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Ferry Hegeman, "Stamboom Hegeman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hegeman/I87083.php : benaderd 23 februari 2026), "Euphemia Aleida Theresia Werink (1929-2007)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.