De temperatuur op 20 juli 1925 lag tussen 16,6 °C en 26,8 °C en was gemiddeld 20,7 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 5,1 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
16 april » In Sofia vinden bij een bomaanslag in de Sveta Nedeliakathedraal 150 mensen de dood.
19 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Colo-Colo.
25 juli » Opening van het Estadio Heliodoro Rodríguez López in Santa Cruz de Tenerife, Spanje.
2 augustus » Conrad Hilton opent in Dallas, Texas het eerste Hilton-hotel.
20 september » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Independiente Foot-Ball Club.
11 november » Robert Millikan bewijst het bestaan van kosmische straling.
Dag van overlijden 26 juli 2012
De temperatuur op 26 juli 2012 lag tussen 15,7 °C en 27,0 °C en was gemiddeld 21,2 °C. Er was 13,6 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
18 januari » Het Engelstalige gedeelte van Wikipedia gaat 24 uur offline uit protest tegen het SOPA-wetsvoorstel in de Verenigde Staten.
23 juni » De Boliviaanse regering besluit het leger in te zetten om de veiligheid op de openbare weg te garanderen, omdat een staking van de politie uit de hand dreigt te lopen.
5 augustus » De Amerikaanse acteur Sean Penn vergezelt de Venezolaanse president Hugo Chávez gezelschap tijdens diens verkiezingscampagne.
10 september » Venezuela heeft de eerste stappen gezet om zich terug te trekken uit een regionaal mensenrechtenverdrag, zo meldt de Organisatie van Amerikaanse Staten.
14 oktober » De Zuid-Afrikaanse politie pakt 72 mijnwerkers op van een goudmijn die twee dagen eerder een sit-in begonnen bij het politiebureau van Westonaria, ongeveer 45 kilometer ten westen van Johannesburg.
27 oktober » Bij een busongeval nabij Kerak in Jordanië laten vijf Belgen het leven en valt er een twaalftal gewonden. Een van de slachtoffers was schepen in Wommelgem.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Ferry Hegeman, "Stamboom Hegeman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hegeman/I86145.php : benaderd 6 januari 2026), "Johan Jelmer Slotegraaf (1925-2012)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.