Stamboom Hegeman » Hermannus Henrikus Keuter (1922-1976)

Persoonlijke gegevens Hermannus Henrikus Keuter 


Gezin van Hermannus Henrikus Keuter

Hij is getrouwd met Annie Anna Scholte-.

Zij zijn getrouwd op 8 november 1947 te Vlagtwedde, Nederland, hij was toen 25 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hermannus Henrikus Keuter?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hermannus Henrikus Keuter

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hermannus Henrikus Keuter

Hermannus Henrikus Keuter
1922-1976

1947

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 mei 1922 lag tussen 9,4 °C en 15,5 °C en was gemiddeld 12,5 °C. Er was 1,6 mm neerslag. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 18 maart » In India wordt Mahatma Gandhi veroordeeld tot zes jaar gevangenisstraf voor burgerlijke ongehoorzaamheid. Hij zal hiervan 2 jaar uitzitten.
    • 14 augustus » In de regio Velsen wordt voetbalclub RKVV Velsen opgericht.
    • 12 september » Opening van het Stade Marcel Picot in de Franse stad Tomblaine.
    • 28 oktober » Mars op Rome. Begin van fascistisch bewind van Benito Mussolini in Italië, in 1924 uitmondend in zijn alleenheerschappij.
    • 26 november » Howard Carter en Lord Carnarvon betreden de tombe van de Egyptische farao Toetanchamon.
    • 16 december » Gabriel Narutowicz, de eerste president van Polen, wordt vermoord.
  • De temperatuur op 8 november 1947 lag tussen 6,6 °C en 12,1 °C en was gemiddeld 9,1 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Edwin Land geeft de eerste demonstratie van de polaroidcamera.
    • 25 februari » Pruisen (Duitsland) door de geallieerden ontbonden.
    • 25 maart » Splitsing van Schotland in twee Rooms-katholieke kerkprovincies: het bestaande Aartsbisdom Saint Andrews en Edinburgh met vier bisdommen en het Aartsbisdom Glasgow met twee nieuwe bisdommen (het Bisdom Motherwell en het Bisdom Paisley).
    • 11 juli » De Exodus 1947 vertrekt uit Frankrijk naar Palestina.
    • 21 juli » Begin van de eerste politionele actie in Nederlands-Indië.
    • 17 november » De transistor wordt uitgevonden door John Bardeen, Walter Brattain en William Shockley. Zij kregen hier in 1956 de Nobelprijs voor de Natuurkunde voor uitgereikt.
  • De temperatuur op 15 augustus 1976 lag tussen 13,1 °C en 26,0 °C en was gemiddeld 19,6 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 11,7 uur zonneschijn (79%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1976: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,7 miljoen inwoners.
    • 4 februari » 22.000 mensen komen om bij een aardbeving in Guatemala en Honduras.
    • 18 juli » De Belgische wielrenner Lucien Van Impe wint de Ronde van Frankrijk vóór diezelfde Joop Zoetemelk.
    • 28 juli » Alle zes miljoen inwoners van Peking verblijven dagenlang op straat na zeer zware aardbevingen, die het noordoosten van China treffen en het leven eisen van 240.000 mensen.
    • 11 september » Barcelona: de catalanistische Assemblea de Catalunya organiseert de eerste legale massabetoging na de dood van dictator Francisco Franco
    • 30 september » Tv-maker Henk Barnard ontvangt uit handen van minister Jan Pronk (ontwikkelingssamenwerking) de Dick Scherpenzeelprijs.
    • 3 december » Patrick Hillery wordt de zesde president van Ierland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Keuter

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Keuter.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Keuter.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Keuter (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Hegeman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ferry Hegeman, "Stamboom Hegeman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hegeman/I84253.php : benaderd 28 februari 2026), "Hermannus Henrikus Keuter (1922-1976)".