Stamboom Hegeman » Margaretha Josephina (Greet) Janssens- (1917-1985)

Persoonlijke gegevens Margaretha Josephina (Greet) Janssens- 

Bronnen 1, 2

Gezin van Margaretha Josephina (Greet) Janssens-

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margaretha Josephina (Greet) Janssens-?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Margaretha Josephina (Greet) Janssens-

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Margaretha Josephina (Greet) Janssens-

Margaretha Josephina (Greet) Janssens-
1917-1985

Margaretha Josephina (Greet) Janssens-


(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. FAMILIE JANSSENS Web Site, Antonius Janssens, Margaretha Josephina Janssens, 12 oktober 2011
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: FAMILIE JANSSENS Web Site Stamboom: FAMILIE JANSSENS
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 juli 1917 lag tussen 12,2 °C en 17,8 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 5,1 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Het Russische regime van de tsaar komt ten val.
    • 23 mei » De gemeenteraad van De Bilt-Station (het tegenwoordige Bilthoven) bespreekt alternatieven voor de naam die te vaak verward wordt met De Bilt.
    • 4 juni » De eerste Pulitzerprijs wordt uitgereikt.
    • 15 oktober » In Vincennes vlak buiten Parijs wordt Mata Hari door een vuurpeloton geëxecuteerd, op grond van spionage voor Duitsland.
    • 7 november » Het Egyptische Expeditieleger wint de Derde Slag om Gaza.
    • 15 december » Matrozen van de Z 8 organiseren uit ontevredenheid over de slechte kwaliteit van het brood een eigen voedselactie. Hierbij wordt bij de aanleverende bakkerij het bedorven brood onder druk omgeruild.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Janssens-


De publicatie Stamboom Hegeman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ferry Hegeman, "Stamboom Hegeman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hegeman/I8264.php : benaderd 4 maart 2026), "Margaretha Josephina (Greet) Janssens- (1917-1985)".