Stamboom Hegeman » Sjoukje van Klinken- (1902-1982)

Persoonlijke gegevens Sjoukje van Klinken- 


Gezin van Sjoukje van Klinken-

Zij is getrouwd met Elze Veldhuis.

Zij zijn getrouwd op 22 april 1922 te Emmen, Nederland, zij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Roelof Veldhuis-  1922-1991
  2. Frederika Veldhuis-  1924-2006
  3. Klaas Veldhuis-  1931-1996
  4. Geert Veldhuis-  1947-2018

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sjoukje van Klinken-?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Sjoukje van Klinken-

Sjoukje van Klinken-
1902-1982

1922

Elze Veldhuis
1900-1981


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 februari 1902 lag tussen -2,9 °C en 1,9 °C en was gemiddeld -0,5 °C. Er was 6,0 uur zonneschijn (65%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 19 april » De pogrom van Chisinau.
    • 23 juli » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SBV Excelsior.
    • 23 augustus » Bij Herwijnen slaat een bootje om met passagiers voor een voor anker liggend stoomschip, vijf van de tien opvarenden verdrinken.
    • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
    • 2 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Social de Deportes Rangers.
    • 15 november » In Brussel pleegt de Italiaanse anarchist Gennaro Rubino een mislukte aanslag op koning Leopold II.
  • De temperatuur op 22 april 1922 lag tussen -2,3 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 4,3 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (51%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub Partizán Bardejov onder de naam ŠK Bardejov.
    • 16 februari » Het Rotterdams Nieuwsblad begint als eerste dagblad met een strip, Nieuwe Oostersche Sprookjes, van de hand van Henk Backer.
    • 14 maart » Oprichting van de Missio sui juris Urga in Mongolië.
    • 10 juni » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Mattersburg.
    • 5 juli » Eerste verkiezingen in Nederland met actief vrouwenkiesrecht.
    • 22 oktober » Het Braziliaans voetbalelftal wint voor de tweede keer de Copa América door in de finale met 3-0 te winnen van titelhouder Paraguay.
  • De temperatuur op 21 januari 1982 was gemiddeld 1,9 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 september 1981 tot zaterdag 29 mei 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt II met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • Van zaterdag 29 mei 1982 tot donderdag 4 november 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt III met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1982: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
    • 11 april » De Italiaanse wielrenner Silvano Contini wint de klassieker Luik-Bastenaken-Luik.
    • 30 mei » Spanje treedt als zestiende lid toe tot de NAVO.
    • 5 juni » Armand Parmentier wint de derde editie van de marathon van Antwerpen in een tijd van 2:19.13.
    • 25 juli » De Franse wielrenner Bernard Hinault wint voor de vierde keer de Ronde van Frankrijk.
    • 17 augustus » Productie van de eerste Compact Disc ter wereld door het Philipsonderdeel Polygram.
    • 25 augustus » Atleet Rob Druppers verbetert in Koblenz het Nederlands record op de 800 meter van Sjef Hensgens (1.46,4) met een tijd van 1.44,70.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Klinken-


De publicatie Stamboom Hegeman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ferry Hegeman, "Stamboom Hegeman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hegeman/I78909.php : benaderd 29 januari 2026), "Sjoukje van Klinken- (1902-1982)".