De temperatuur op 22 augustus 1941 lag tussen 9,9 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 2,2 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
4 februari » De Maasbode wordt door de Duitse bezetter verboden en verschijnt niet meer.
7 april » De Nederlandse hulpmijnenveger Maria R. Ommering raakt beschadigd door een exploderende mijn tijdens een veegactie in Milford Haven.
30 juni » Wegvoering van de Nederlandse ex-premier Colijn door de Duitsers.
31 oktober » De Duitse U 552 onderzeeboot torpedeert met succes een Amerikaanse torpedobootjager, op een moment dat de VS nog niet in oorlog was met Duitsland.
10 december » Japanse troepen landen in de Filipijnen, bezetten Guam, en brengen de Britse schepen HMS Prince of Wales en HMS Repulse tot zinken.
17 december » Duitse overwinning op Sebastopol.
Dag van overlijden 14 februari 2012
De temperatuur op 14 februari 2012 lag tussen 3,1 °C en 5,9 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was 3,0 mm neerslag gedurende 7,8 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (5%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
3 maart » Eerste Nederlandse Apple Store wordt geopend aan het Leidseplein in Amsterdam.
28 mei » President Hugo Chávez van Venezuela heeft meer dan drie miljoen volgers op Twitter, wat hem de populairste Latijns-Amerikaanse politicus maakt op de berichtenservice.
24 juni » Eerste concert, door de Nederlandse zanger Marco Borsato, in de Ziggo Dome, een concerthal in Amsterdam-Zuidoost.
26 juni » Zuid-Afrika besluit dat de bekendste leider van de Bosjesmannen, Dawid Kruiper, een staatsbegrafenis krijgt in de Kalahariwoestijn.
12 juli » Opening van voetbalstadion Stade Océane in de Franse stad Le Havre.
22 november » Het Nederlands Spoorwegmuseum opent de simulator De Vuurproef.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Ferry Hegeman, "Stamboom Hegeman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hegeman/I65481.php : benaderd 5 maart 2026), "Harm Klaas Schenkel (1941-2012)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.