De temperatuur op 8 juni 1936 lag tussen 2,8 °C en 19,4 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 11,2 uur zonneschijn (67%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
30 juni » Het boek "Gone with the wind" wordt gepubliceerd.
17 juli » Begin van de Spaanse Burgeroorlog met een muiterij in Marokko.
1 augustus » Opening van de Olympische Spelen in Berlijn.
25 oktober » Duitsland en Italië sluiten een bondgenootschap, de zogenaamde As Rome-Berlijn.
25 november » Duitsland en Japan sluiten het Anti-Kominternpact, dat voornamelijk gericht is tegen de Komintern (Communistische Internationale) en in het bijzonder tegen de Sovjet-Unie.
11 december » Koning Eduard VIII van het Verenigd Koninkrijk doet afstand van de troon om te kunnen trouwen met Wallis Simpson, een gescheiden Amerikaanse vrouw.
Dag van overlijden 27 februari 2017
De temperatuur op 27 februari 2017 lag tussen 4,3 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 8,7 °C. Er was 13,8 mm neerslag gedurende 4,1 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
25 maart » Ondanks een demonstratieverbod gaan duizenden betogers in Minsk, Brest, Vitebsk en andere steden in Wit-Rusland de straat op om te protesteren tegen het beleid van de autoritaire president Aleksandr Loekasjenko.
7 april » In Zuid-Afrika gaan ruim dertigduizend betogers de straat op uit protest tegen president Jacob Zuma.
23 juli » Tennisspeelster Kiki Bertens wint het WTA-toernooi van Zwitserland in Gstaad. Het is haar 4e WTA-zege.
6 september » Aung San Suu Kyi, politiek leider van Myanmar, geeft "nepnieuws" de schuld van het opstoken van de crisis, waarbij nu al 125.000 Rohingya's voor legergeweld naar buurland Bangladesh zijn gevlucht.
11 september » Christoph Daum wordt ontslagen als bondscoach van het Roemeens voetbalelftal, nadat de Duitser de ploeg niet naar het WK voetbal 2018 heeft weten te leiden.
9 november » Met de winst op Schotland (0-1) evenaart Dick Advocaat het recordaantal overwinningen (36) als bondscoach van Oranje van Bob Glendenning.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Ferry Hegeman, "Stamboom Hegeman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hegeman/I55088.php : benaderd 15 maart 2026), "Agatha Müller (1936-2017)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.