Stamboom Hegeman » Hepke Albert Gjaltema (1944-2003)

Persoonlijke gegevens Hepke Albert Gjaltema 


Gezin van Hepke Albert Gjaltema

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hepke Albert Gjaltema?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hepke Albert Gjaltema

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hepke Albert Gjaltema

Hendrik Top
1875-1936
Hendrik Top
Iektje Dijk
1875-1952
Iektje Dijk

Hepke Albert Gjaltema
1944-2003


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 januari 1944 lag tussen 0,6 °C en 4,0 °C en was gemiddeld 2,2 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 19 maart » Nadat Hongarije in het geheim besprekingen heeft aangeknoopt met de Geallieerden wordt het land bezet door Duitsland.
    • 16 mei » Sinti en Roma in Auschwitz-Birkenau komen in opstand tegen dreigende massamoord door vergassing.
    • 20 juli » Bomaanslag van kolonel Claus Schenk Graf von Stauffenberg op het leven van Adolf Hitler mislukt.
    • 21 september » De Poolse 1e Onafhankelijke Parachutistenbrigade landt bij Driel in het kader van Operatie Market Garden.
    • 21 oktober » Aken is de eerste grote Duitse stad die in geallieerde handen valt.
    • 24 december » Tijdens kerstavond wordt het Belgische troepenschip Léopoldville vlak bij Cherbourg getorpedeerd door de U 486. Zo'n 515 Amerikaanse soldaten komen hierbij om het leven, alsook 5 bemanningsleden, waaronder kapitein Charles Limbor.
  • De temperatuur op 26 oktober 2003 lag tussen -1,6 °C en 11,8 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 1,5 uur. Er was 3,6 uur zonneschijn (36%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2003: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Luiz Inácio Lula da Silva wordt president van Brazilië.
    • 20 maart » Bij een botsing tussen twee treinen in de Nederlandse stad Roermond overlijdt een machinist.
    • 20 juni » Actiecomité Stop MARTIJN wordt opgericht en heeft als belangrijkste doelstelling Vereniging MARTIJN tot opheffing te dwingen op basis van de huidige zedenwetgeving.
    • 21 juni » De hockeysters van hockeyclub 's-Hertogenbosch winnen de zesde landstitel op rij in de Nederlandse hoofdklasse door Laren met 3-2 te verslaan in het tweede duel uit de finale van de play-offs.
    • 14 september » In Barcelona prolongeert de Nederlandse vrouwenhockeyploeg de Europese titel.
    • 16 november » Lionel Messi maakt zijn officieuze debuut voor FC Barcelona als invaller in een oefenwedstrijd bij FC Porto, ter gelegenheid van de opening van het Estádio do Dragão.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Gjaltema

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Gjaltema.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Gjaltema.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Gjaltema (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Hegeman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ferry Hegeman, "Stamboom Hegeman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hegeman/I54886.php : benaderd 4 maart 2026), "Hepke Albert Gjaltema (1944-2003)".