Stamboom Hegeman » Herman Hermes Campman (1665-1711)

Persoonlijke gegevens Herman Hermes Campman 


Gezin van Herman Hermes Campman

(1) Hij is getrouwd met Gesina Borchardts.

Zij zijn getrouwd op 14 november 1711 te Steinbild, Duitsland, hij was toen 46 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Gesina Campman  1713-????
  2. Hermannus Campman  1715-????
  3. Talle Campman  1716-????


(2) Hij is getrouwd met Susanna Ahlers.

Zij zijn getrouwd op 26 april 1693 te steinbild, Duitsland, hij was toen 28 jaar oud.


(3) Hij is getrouwd met Gesina.

Zij zijn getrouwd voor 1698 te Steinbild, Duitsland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Herman Hermes Campman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Herman Hermes Campman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Herman Hermes Campman

Haasske Schmidt
± 1590-????
Martha Bussings
± 1605-????
Hermannus Camp(e)
± 1625-1711

Herman Hermes Campman
1665-1711

(1) 1711
Talle Campman
1716-????
(2) 1693
(3) < 1698

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1665: Bron: Wikipedia
    • 4 maart » Begin van de Tweede oorlog tussen Nederland en Engeland.
    • 6 maart » Het eerste nummer van de Philosophical Transactions, het tijdschrift van de Royal Society, wordt gepubliceerd.
    • 19 april » Heiligverklaring van Franciscus van Sales (1567-1622), Frans bisschop van Genève, door paus Alexander VII.
    • 12 augustus » In de baai van Bergen begint tijdens de Tweede Engels-Nederlandse Oorlog een zeeslag tussen een Nederlandse retourvloot met een van de rijkste vrachten ooit aan boord en een Engels flottielje van oorlogsschepen.
    • 10 december » Mede op initiatief van raadpensionaris Johan de Witt en luitenant-admiraal Michiel de Ruyter komt het Korps Mariniers tot stand.

Over de familienaam Campman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Campman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Campman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Campman (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Hegeman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ferry Hegeman, "Stamboom Hegeman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hegeman/I50077.php : benaderd 27 januari 2026), "Herman Hermes Campman (1665-1711)".