Stamboom Hegeman » Dirk Bais- (1916-1987)

Persoonlijke gegevens Dirk Bais- 

Bronnen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15

Gezin van Dirk Bais-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirk Bais-?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dirk Bais-

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dirk Bais-


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. 23.02.1954 Web Site, carolina 23.02.1954, [Privé], 14 september 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: 23.02.1954 Web Site Stamboom: 23.02.1954 Family Tree
  2. (Niet openbaar)
  3. de Bock Web Site, Leendert de Bock, Dirk Hendriksz Bais, 14 september 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: de Bock Web Site Stamboom: de Bock - 04032011 - 2016-08-30 22-56-47
  4. Bos Web Site, Jan Bos, Dirk Hendriksz Bais, 14 september 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Bos Web Site Stamboom: Bos Family Tree
  5. (Niet openbaar)
  6. KLEIN, REE, de BREED, de VRIES Web Site, Marthan Klein, Dirk Hendriksz Bais, 14 september 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: KLEIN, REE, de BREED, de VRIES Web Site Stamboom: EDWARD LUKAS
  7. (Niet openbaar)
  8. Beekman Web Site, Gerrit Beekman, [Privé], 14 september 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Beekman Web Site Stamboom: Gerrit Beekman-1_2013-06-11
  9. Beijer Web Site, wim beijer, Dirk Hendriksz Bais, 14 september 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Beijer Web Site Stamboom: stamboombeijer - 2015-04-27 11-57-36 - 2015-08-22 21-35-35
  10. Post Web Site, Maarten Post, Dirk Hendriksz Bais, 14 september 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Post Web Site Stamboom: Post Family Tree
  11. hijman Web Site, martina hijman, DIRK BAIS, 14 september 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: hijman Web Site Stamboom: hijman Family Tree
  12. Bot Web Site, Willy Bot, [Privé], 14 september 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Bot Web Site Stamboom: Bot Family Tree
  13. bakker Web Site, wikje bakker, [Privé], 14 september 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: bakker Web Site Stamboom: bakker Family Tree
  14. Parker"s Of Wigan Web Site, Andrew Parker, Dirk Hendriksz Bais, 14 september 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Parker"s Of Wigan Web Site Stamboom: Parker Family Tree
  15. Tammeling Raket Web Site, Giel Tammeling, Dirk Bais, 14 september 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Tammeling Raket Web Site Stamboom: Tammeling Raket - 29072011 - 21122011

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 februari 1916 lag tussen -0,5 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 4,7 °C. Er was 3,6 uur zonneschijn (39%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 15 maart » De Universiteit van Gent wordt vernederlandst; dit wordt echter na het einde van de Eerste Wereldoorlog weer teruggedraaid.
    • 15 augustus » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Atlas Guadalajara.
    • 15 september » Voor het eerst worden tanks ingezet op een slagveld. Tijdens de Slag aan de Somme zetten de Britten 49 Mark I-tanks in.
    • 19 september » Oprichting van de Noorse voetbalclub FK Bodø/Glimt.
    • 29 november » Hussein wordt uitgeroepen tot koning van de Arabieren
    • 30 december » Kroning van Karel I van Oostenrijk en Zita van Bourbon-Parma tot koning en koningin van Hongarije in Boedapest.
  • De temperatuur op 26 september 1987 lag tussen 5,0 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 6,8 uur zonneschijn (57%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1987: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,6 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Hana Mandlíková wint de Australian Open. In de finale in Melbourne verslaat de Tsjechische tennisster de Amerikaanse titelverdedigster Martina Navrátilová met 7-5 en 7-6.
    • 14 maart » Aravane Rezaï, Frans tennisster
    • 4 mei » De minister van buitenlandse zaken van het West-Afrikaanse land Ghana beschuldigt buurland Togo ervan 200 manschappen langs de grens samen te trekken.
    • 19 juni » Bij een aanslag van de Baskische terreurbeweging ETA in een supermarkt in Barcelona vallen 21 doden en 45 gewonden.
    • 16 augustus » In Keulen verbetert atleet Achmed de Kom zijn eigen drie dagen oude Nederlands record op de 100 meter (10,35 seconden) met een tijd van 10,33 seconden.
    • 19 oktober » Beurscrisis, bekend onder de naam Zwarte maandag.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bais-

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bais-.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bais-.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bais- (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Hegeman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ferry Hegeman, "Stamboom Hegeman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hegeman/I46650.php : benaderd 17 januari 2026), "Dirk Bais- (1916-1987)".