Stamboom Hegeman » Jan Nicolaas Jellema- (1871-1938)

Persoonlijke gegevens Jan Nicolaas Jellema- 

Bronnen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11

Gezin van Jan Nicolaas Jellema-

(1) Hij is getrouwd met Aafke Rodenburg.

Zij zijn getrouwd op 24 mei 1903 te Franeker, Nederland, hij was toen 31 jaar oud.


Kind(eren):



(2) Hij is getrouwd met Geertje Nicolaas Hergaarden-.

Zij zijn getrouwd op 15 februari 1916 te Franeker, Nederland, hij was toen 44 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Nicolaas Jellema-?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Nicolaas Jellema-

Jan Nicolaas Jellema-
1871-1938

(1) 1903
(2) 1916

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Tiemann Web Site, Clara Helena Margaretha Tiemann, Jan-Nicolaas Cornelis Jellema, 15 augustus 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Tiemann Web Site Stamboom: Tiemann Family Tree
  2. van Berkel Web Site, Frans van Berkel, Jan Nicolaas Martinus Jellema, 15 augustus 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: van Berkel Web Site Stamboom: Familie van Berkel
  3. Jellema Stamboom, Jan Jellema, Jan Nicolaas Jellema, 15 augustus 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Jellema Stamboom Stamboom: famjelle18i
  4. wagenaarfamilie Web Site, Johannes Wagenaar, Jan-Nicolaas Cornelis Jellema, 15 augustus 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: wagenaarfamilie Web Site Stamboom: Familie Wagenaar Jellema
  5. Maria Petronella Web Site, Ria Maria Petronella, JAN NICOLAAS JELLEMA, 15 augustus 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Maria Petronella Web Site Stamboom: Maria Petronella Family Tree
  6. Hergarden Web Site, Henk Hergarden, Jan Nicolaas Jellema, 15 augustus 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Hergarden Web Site Stamboom: Hergarden
  7. Kortrijk Web Site, Stefan Kortrijk, Jan-Nicolaas Cornelis Jellema, 15 augustus 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Kortrijk Web Site Stamboom: Kortrijk Family Tree
  8. MY TRAVELS Web Site, Pietje Arjaans, JAN NICOLAAS JELLEMA, 15 augustus 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: MY TRAVELS Web Site Stamboom: Arjaans Family Tree 1
  9. Overeinder Web Site, Henk Overeinder, Jan Nicolaas Jellema, 15 augustus 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Overeinder Web Site Stamboom: H_Overeinder_book_NL - 2013-10-26 12-22-41
  10. Reinsma Web Site, Ineke Reinsma, Jan Nicolaas Martinus Jellema, 15 augustus 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Reinsma Web Site Stamboom: Reinsma Family Tree
  11. Brattinga Website, Gerard Brattinga, Jan Nicolaas Jellema, 15 augustus 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Brattinga Website Stamboom: Brattinga-Den Hartogh

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 juni 1871 lag rond de 14,1 °C. De winddruk was 24 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De relatieve luchtvochtigheid was 47%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 27 maart » In Edinburgh wordt de eerste officiële rugbyinterland uit de geschiedenis gespeeld. Schotland wint op Raeburn Place van Engeland.
    • 29 maart » De Royal Albert Hall wordt geopend door koningin Victoria.
    • 10 mei » Met het afsluiten van de Vrede van Frankfurt wordt de Frans-Pruisische Oorlog officieel beëindigd.
    • 8 oktober » Een grote brand verwoest bijna zes vierkante kilometer van Chicago waarbij honderden mensen omkomen.
    • 10 november » Journalist Henry Morton Stanley ontdekte de vermiste Schotse zendeling David Livingstone in het Afrikaanse dorpje Ujiji, en sprak daarbij de later legendarische woorden "Dr. Livingstone, I presume?".
    • 24 december » eerste uitvoering van Aida, opera van Giuseppe Verdi, ter gelegenheid van de opening van het Suezkanaal.
  • De temperatuur op 15 februari 1916 lag tussen -0,1 °C en 3,8 °C en was gemiddeld 2,0 °C. Er was 14,8 mm neerslag. Er was 1,5 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 19 juli » De Slag bij Fromelles vindt plaats (ook nog op 20 juli). In de Australische geschiedenisboeken staat deze slag vermeld als "de bloedigste 24 uren van Australië". Meer dan 5500 Australiërs komen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd zijn nabij Fromelles.
    • 28 augustus » Italië verklaart de oorlog aan Duitsland.
    • 19 september » De Force Publique onder Charles Tombeur verslaat het leger van Duits-Oost-Afrika in de Slag bij Tabora.
    • 12 oktober » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Club América.
    • 18 november » De slag aan de Somme eindigt.
    • 1 december » De Franse priester en kluizenaar Charles de Foucauld (58) wordt bij een overval van leden van de Touareg in zijn hut in Tamanrasset in Algerije doodgeschoten.
  • De temperatuur op 24 juni 1938 lag tussen 13,8 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Juan Soldado wordt in Tijuana ter dood veroordeeld. Later zouden velen dit als onterecht beschouwen, en hij groeit uit tot een soort heilige.
    • 31 juli » De Britse stoomlocomotief Mallard bereikt een snelheid van 202,7 km/h, een record dat zestig jaar zou stand houden.
    • 2 september » De Republiek Hatay verklaart zich onafhankelijk van het door Frankrijk bestuurde Syrië.
    • 27 september » Het passagiersschip Queen Elisabeth wordt te water gelaten en gedoopt door Koningin-gemalin Elisabeth. Het schip speelt een belangrijke rol in WO II als snel troepenschip.
    • 30 september » Het Verenigd Koninkrijk en Frankrijk enerzijds en nazi-Duitsland en Italië anderzijds tekenen het Verdrag van München waardoor Duitsland het recht krijgt het Sudetenland in Tsjecho-Slowakije te annexeren.
    • 9 november » (Reichs)kristallnacht, de eerste massale geweldpleging tegen Joden en hun eigendommen in nazi-Duitsland (in de nacht van 9 op 10 november).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Jellema-

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jellema-.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jellema-.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jellema- (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Hegeman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ferry Hegeman, "Stamboom Hegeman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hegeman/I44213.php : benaderd 19 januari 2026), "Jan Nicolaas Jellema- (1871-1938)".