De temperatuur op 18 juli 1936 lag tussen 15,1 °C en 22,2 °C en was gemiddeld 18,8 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 3,8 uur zonneschijn (23%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
1 maart » De bouw van de Amerikaanse Hooverdam wordt afgerond.
14 maart » Bob Charles, Nieuw-Zeelands golfer
16 juni » In Nijmegen wordt de Waalbrug, destijds langste boogspanningbrug van Europa, geopend door koningin Wilhelmina.
17 juli » Begin van de Spaanse Burgeroorlog met een muiterij in Marokko.
18 juli » Staatsgreep van Generalísimo Franco tegen de Tweede Spaanse Republiek. Begin van de Spaanse Burgeroorlog, die zou leiden tot veertig jaar dictatuur.
30 november » Het Crystal Palace in Londen brandt volledig af.
Dag van overlijden 6 maart 2012
De temperatuur op 6 maart 2012 lag tussen 0,1 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 3,4 uur zonneschijn (30%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
20 januari » De FBI haalt de website Megaupload.com uit de lucht. Hackersgroep Anonymous reageert met een grote aanval op websites van Amerikaanse overheidsinstellingen en de muziekindustrie.
24 mei » De Franse president François Hollande mijdt de Oekraïne tijdens het EK voetbal 2012 vanwege de slechte behandeling van de pro-westerse oppositieleidster Joelia Timosjenko.
24 juli » Senegal en de Afrikaanse Unie bereiken overeenstemming over de oprichting van een speciaal tribunaal dat ex-dictator Hissène Habré van Tsjaad moet berechten.
6 augustus » In het politiek onrustige Roemenië wijzigt premier Victor Ponta zijn kabinet; hij vervangt onder meer zijn ministers van Buitenlandse Zaken en Justitie, nadat eerder de minister van Binnenlandse Zaken zelf was opgestapt.
22 augustus » De man die in 2011 de Zuid-Afrikaanse racistenleider Eugene Terre'Blanche vermoordde, wordt veroordeeld tot een levenslange gevangenisstraf.
30 oktober » De Rwandese oppositieleidster Victoire Ingabire wordt in Kigali tot acht jaar cel veroordeeld wegens deelname aan een terroristische samenzwering tegen de veiligheid van de staat en het ontkennen van de genocide van 1994 in Rwanda.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Ferry Hegeman, "Stamboom Hegeman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hegeman/I42953.php : benaderd 25 januari 2026), "Johanna Pancratia Jozephina van Rijnsoever (1936-2012)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.