Stamboom Hegeman » Theodorus Leonardus van Asselen (1920-1984)

Persoonlijke gegevens Theodorus Leonardus van Asselen 

Bron 1

Gezin van Theodorus Leonardus van Asselen

Hij is getrouwd met Agatha Vermolen.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theodorus Leonardus van Asselen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Theodorus Leonardus van Asselen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Theodorus Leonardus van Asselen

Theodorus Leonardus van Asselen
1920-1984



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. van Asselen Web Site, Bas van Asselen, Theodorus Leonardus van Asselen, 15 juli 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: van Asselen Web Site Stamboom: GenealogieOnlineBackup

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 juli 1920 lag tussen 14,1 °C en 21,8 °C en was gemiddeld 17,5 °C. Er was 1,4 mm neerslag. Er was 4,8 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Nederland weigert keizer Wilhelm II uit te leveren.
    • 26 maart » This side of paradise, het eerste boek van F. Scott Fitzgerald, verschijnt.
    • 15 april » De anarchisten Nicola Sacco en Bartolomeo Vanzetti vermoorden naar verluidt twee bewakers wanneer zij een schoenwinkel beroven.
    • 26 april » Canada verslaat Zweden met 12-1 in de finale van het olympische demonstratietoernooi ijshockey in Antwerpen, en wordt daarmee de eerste officiële wereldkampioen.
    • 5 september » België - Eerste IJzerbedevaart.
    • 10 oktober » Italië annexeert Zuid-Tirol.
  • De temperatuur op 4 maart 1984 lag tussen -3,6 °C en 7,4 °C en was gemiddeld 1,7 °C. Er was 6,9 uur zonneschijn (62%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1984: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,4 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Brunei wordt een zelfstandige staat.
    • 3 april » Rakesh Sharma wordt de eerste Indiase ruimtevaarder.
    • 13 mei » Johan Cruijff neemt afscheid als voetballer. Tijdens de wedstrijd Feyenoord – PEC Zwolle '82 gaat hij 10 minuten voor tijd onder groot applaus van het veld.
    • 30 mei » In Rome wint Liverpool de Europacup 1 door in de finale thuisploeg AS Roma na strafschoppen te verslaan. Na afloop komt het tot ernstige rellen in de Italiaanse hoofdstad, waarbij 42 mensen gewond raken.
    • 13 oktober » John Lowe gooit de allereerste nine-darter ooit op televisie.
    • 23 december » Het Nederlands voetbalelftal behaalt de eerste overwinning in de WK-kwalificatiereeks door Cyprus in Nicosia met 1-0 te verslaan. Peter Houtman maakt de enige treffer voor Oranje.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1916 » Gino Bianco, Braziliaans autocoureur († 1984)
  • 1918 » Pim Lier, Nederlands politicus († 2015)
  • 1920 » Cor Kint, Nederlands zwemster († 2002)
  • 1923 » Bob Dole, Amerikaans politicus
  • 1923 » Mary Lillian Ellison, Amerikaans professioneel worstelaar († 2007)
  • 1924 » Omelan Kuschpèta, Nederlandse econoom en sovjetoloog van Oekraïense afkomst († 2005)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Asselen


De publicatie Stamboom Hegeman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ferry Hegeman, "Stamboom Hegeman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hegeman/I41796.php : benaderd 17 januari 2026), "Theodorus Leonardus van Asselen (1920-1984)".