De temperatuur op 24 april 1941 lag tussen 0,3 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 4,4 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
4 februari » De Maasbode wordt door de Duitse bezetter verboden en verschijnt niet meer.
22 februari » In Amsterdam begon de grote razzia tegen de Joden door 600 man van de Ordnungspolizei.
25 februari » Februaristaking.
3 april » Hongaarse en Duitse soldaten trekken Joegoslavië binnen.
27 april » Oprichting van het Sloveens Bevrijdingsfront in Ljubljana.
21 oktober » Massamoorden door de nazi's in onder meer Kragujevac.
Dag van overlijden 17 maart 2009
De temperatuur op 17 maart 2009 lag tussen -0,1 °C en 11,9 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 8,6 uur zonneschijn (72%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
4 maart » Het studiebureau Arup/SUM besluit dat de Oosterweelverbinding onvoldoende scoort als mobiliteitsproject en financieel niet rendabel is.
5 april » Stijn Devolder wint voor de tweede opeenvolgende keer de Ronde van Vlaanderen.
13 mei » Louis van Gaal maakt zijn overstap bekend van AZ naar FC Bayern München.
27 juni » Het Belgische Stocletpaleis wordt toegevoegd aan de Werelderfgoedlijst van UNESCO.
4 augustus » In Nederland valt de eerste dode als gevolg van de Mexicaanse griep; een jongen van 17 jaar, die al ernstig ziek was toen hij de griep kreeg.
31 december » In de Finse plaats Espoo schiet een man zes personen dood inclusief zichzelf.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Ferry Hegeman, "Stamboom Hegeman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hegeman/I41677.php : benaderd 29 januari 2026), "Geertruida Hermina Spijker (1941-2009)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.