Stamboom Hegeman » Dingena Zijlmans (1773-1854)

Persoonlijke gegevens Dingena Zijlmans 

Bronnen 1, 2, 3, 4, 5, 6

Gezin van Dingena Zijlmans

Zij is getrouwd met Arnoldus Vermeer.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Wouter Vermeer-  1805-1806
  2. Maria Vermeer  1820-1893 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dingena Zijlmans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Dingena Zijlmans


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. vanbeers Web Site, martin van Beers, Dijmphna Dingena Zijlmans, 8 juli 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: vanbeers Web Site Stamboom: vanbeers
  2. Vermeer Web Site, Monique Vermeer, Dijmphna Dingena Zijlmans, 8 juli 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Vermeer Web Site Stamboom: De Raamdonkse Vermeers
  3. Vermeer Web Site, Jeanne de Jongh, Dingena Zijlemans, 8 juli 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Vermeer Web Site Stamboom: Fam Vermeer uit Raamsdonksveer
  4. Sietse Vermeer Web Site, Sietse Vermeer, Dijmphna Dingena Zijlmans, 8 juli 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Sietse Vermeer Web Site Stamboom: grp-3000
  5. Fam Vermeulen, Jeanne de Jongh, Dingena Zijlmans, 8 juli 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Fam Vermeulen Stamboom: fam Vermeer, Raamsdonksveer
  6. Duffy Family Site (23andMe), Trudy Duffy, Dingena Zijlemans, 8 juli 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Duffy Family Site (23andMe) Stamboom: trudy

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 maart 1854 lag rond de 5,8 °C. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • Van 19 april 1853 tot 1 juli 1856 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Donker Curtius met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. D. Donker Curtius (conservatief-liberaal).
  • In het jaar 1854: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
    • 24 april » In Wenen vindt het huwelijk plaats tussen Elisabeth in Beieren (Sisi) en Frans Jozef I van Oostenrijk.
    • 9 juli » In Franeker wordt voor het eerst de kaatswedstrijd PC gehouden.
    • 9 oktober » Begin van de Belegering van Sebastopol
    • 25 oktober » Slag bij Balaklava.
    • 22 november » Executie van Johann Heinrich Kemper voor drievoudige moord en tweevoudige poging tot moord in Amsterdam.
    • 2 december » Oostenrijk sluit een alliantie met het Verenigd Koninkrijk en Frankrijk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Zijlmans

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zijlmans.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zijlmans.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zijlmans (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Hegeman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ferry Hegeman, "Stamboom Hegeman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hegeman/I41263.php : benaderd 10 januari 2026), "Dingena Zijlmans (1773-1854)".